اسامه حمدان: تا زمان شکست رژیم صهیونیستی به مقاومت خود ادامه خواهیم داد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
اسامه حمدان: تا زمان شکست رژیم صهیونیستی به مقاومت خود ادامه خواهیم داد

اسامه حمدان: تا زمان شکست رژیم صهیونیستی به مقاومت خود ادامه خواهیم داد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مسئول روابط بین‌الملل جنبش حماس با اشاره به این‌که «به مقاومت خود ادامه خواهیم داد تا رژیم صهیونیستی را شکست داهیم» گفت: امروز تمام امت اسلامی درد و رنج های خود را رها کرده و به منظور حمایت از فلسطین دورهم جمع شدند.

به گزارش ایسنا، اسامه حمدان، عضو دفتر سیاسی جنبش حماس روز پنجشنبه در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری چنین کنفرانس‌هایی منجر به شکست معامله قرن خواهد شد.

وی ادامه داد: به مدت هفت قرن به ملت فلسطین گفته می‌شود که شما منزوی هستید، شما تنها مبارزه می‌کنید و هیچکس شما را قبول ندارد اما ما اول به کمک خدا و سپس با حمایت‌های امت اسلامی پیروز خواهیم شد.

عضو دفتر سیاسی جنبش حماس در ادامه گفت: شما امروز می‌بینید که امت اسلامی با تمام اقشار در این کنفرانس شرکت کرده است و همه از مساله فلسطین حمایت می‌کنند؛ بنابراین این ادعاهای واهی و بی‌اساس مبنی بر این که فلسطینی‌ها در انزوا هستند و هیچکس حامی آن‌ها نیست برملا می‌شود.

مسئول روابط بین الملل جنبش حماس خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان از نقاط مختلف سرزمین اسلامی در این کنفرانس شرکت کردند. همه آن‌ها مسائل و قضایای مختلف خود را دارند و درد و رنج و مشکلات خود را دارند اما امروز تمام دردهای خود را رها کردند و به منظور حمایت از درد بزرگ خود که مساله فلسطین است دور هم جمع شده‌اند و این مسئله نشان می‌دهد که امت اسلامی همچنان پویا و زنده است و چنین امتی پیروز خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه با تجاوزهای اخیر رژیم صهیونیستی و پاسخ‌های احتمالی مقاومت و فلسطین گفت: ۷۰ سال است که وضعیت همین است و رژیم صهیونیستی در حال تجاوز به فلسطین است در این هفت سال رژیم صهیونیستی و تمام حامیان آن با شکست‌های زیادی مواجه شد.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

حمدان ادامه داد: جنایت اخیر آن‌ها در مسئله ترور ابو العطا منجر به بی‌اعتمادی و ناامیدی ما از امت اسلامی نخواهد شد و به مقاومت خود ادامه خواهیم داد. مقاومت در پاسخ به این جنایت دو پیام مهم فرستاد؛ پیام اول این است که این مسیر مسیر فداکاری است و ما آماده آن هستیم و به راه خود ادامه خواهیم داد تا پیروز شویم، پیام دوم این است که ما به دشمنان اجازه نخواهیم داد که دستاوردهای‌مان را نادیده بگیرد.

وی گفت ما معادله‌ای را محقق کردیم که باعث شود دشمن جرات تجاوز به ما نداشته باشد. صدای دشمن بعد از پاسخ ما بلند شد و از طرف‌های مختلف سیاسی خواهان توقف حملات ما شد و تمام شروط ما را قبول کرد.

وی ادامه داد: ما به راه خود ادامه خواهیم داد و به زودی پیروزی‌هایی را محقق خواهیم کرد، اعتماد ما در اول به خداوند و سپس به امت اسلامی است، ما اگر معادله رژیم صهیونیستی را از زمان زمان تأسیس بررسی کنیم خواهیم دید که آن‌ها در حال شکست هستند و هیچ دستاوردی محقق نکردند مهم‌ترین شکست‌های آنان در سال ۲۰۰۶ و سپس ۲۰۰۸ و بعد از آن در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ است و اکنون منتظر هستیم با شکست دیگری نیز مواجه شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر