چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. سیاسی

چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج‌ - کشف زمین‌خواری در سنندج، کشف چک پول جعلی و کشف چوب قاچاق برخی از خبرهای مرتبط با فرماندهی انتظامی کردستان است.

فرمانده انتظامی کردستان روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی اعطای یک فقره پرونده از راه و شهرسازی به پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی کردستان مبتی بر تصرف غیرمجاز اراضی ملی دریکی از مناطق شهرستان سنندج موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سردار علی آزادی افزود: با بررسی‌های میدانی، استفاده از نقشه‌های هوایی و با راهنمایی کارشناسان اداره راه و شهرسازی مشخص شد زمین مورد نظر به صورت غیرقانونی به تصرف فرد متهم قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: با هماهنگی مراجع قضایی متهم دستگیر و به پلیس امنیت اقتصادی منتقل شد و با ارائه مدارک و مستندات از سوی ماموران، متهم به جرم خود اقرار و به تصرف بیش از پنج هزا مترمربع از اراضی ملی اعتراف کرد.

سردار آزادی یادآور شد: کارشناسان ارزش زمین تصرف شده را بیش از ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی کردستان همچنین خبر از کشف ۱۰۳ طاقه پارچه قاچاق در دیواندره داد و گفت: این محموله پارچه قاچاق توسط یک خودروی سواری سمند حمل می‌شد.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی با بیان اینکه ارزش محموله پارچه قاچاق کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است اضافه کرد: متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی بیشتر تحویل مراجع قضایی شد.

سردار آزادی همچنین خبر از کشف ۱۰ تن چوب قاچاق در سروآباد داد و گفت: این محموله قاچاق چوب در ایستگاه ایست و بازرسی شهید کریمی سروآباد از یک کامیون کشف و یک نفر هم در این رابطه دستگیر شد.

فرمانده شهرستان مریوان هم خبر از کشف ۲۸۶ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی داد و افزود: با شکایت فردی که در خرید چک پول جعلی دریافت کرده بود بررسی‌ها توسط ماموران پلیس آغاز شد.

سرهنگ علیرضا صفری اضافه کرد: ‌ پس از بررسی یک نفر بازداشت و ۲۸۶ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی جعلی در مجموع ۱۴۳ میلیون ریال کشف شد.

برچسب‌ها

کردستان سنندج زمین خواری انتظامی پلیس

چند خبر کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۱۳ آذر ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی چون بازداشت مدیرعامل معتاد، حمایت رهبر انقلاب از جوانان مومن، سخنرانی رئیس جمهور و … پرداخته است. انتهای پیام/

روایت «روحانی» از صحبت تلفنی با رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس جمهور، در بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه گفت: مشاورین و همراهان من را قانع کردند و در آخرین لحظات ترک نیویورک پاسخ تلفن رئیس جمهور آمریکا را دادم. انتهای پیام/

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم| این «صدای اعتراض مردم» است

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض با نیروهای امنیتی و نظامیویدئویی از گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض بعد از گرانی بنزین با نیروهای امنیتی و نظامی منتشر شده است.

شرط روحانی برای دیدار با ترامپ در سفر اخیر به نیویورک (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی گفت: این پرونده به عملکرد سال ۸۹ تا ۹۳ مربوط می‌شود که رسیدگی کردیم و در نهایت، چون از نظر دیوان تمکین نشد، دادستان به ناچار دادخواست صادر کرد. دادستان دیوان محاسبات افزود: البته اگر آنان را قانع و ملزم می‌کردیم که سهم صندوق توسعه ملی را بپردازند ضرورتی به تعقیب شان نبود، اما چون نپذیرفتند اعلام کردیم که تعقیب می‌شوند تا کار به رای منتهی شود. آقای شجاعی افزود: ما معتقدیم که سوخت رسانی به کشتی‌های داخلی هم از مصادیق صادرات است و سهم صندوق توسعه ملی باید در آن دیده شود. چرا شرکت هپکو یا آذران با مشکل مواجه شدند؟ این در حالی است که هدف اصلی خصوصی سازی، تغییر مالکیت مدیریت به شیوه‌های قانونی است. وی مهمترین پرونده‌های واگذاری در سازمان خصوصی سازی را شامل شرکت کشت و صنعت مغان، پالایشگاه کرمانشاه، خودروسازی تبریز و آلومینیوم المهدی برشمرد.

نظرها

اخبار بیشتر