آغاز ثبت نام مسکن ملی از آذر ماه در مازندران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
آغاز ثبت نام مسکن ملی از آذر ماه در مازندران

آغاز ثبت نام مسکن ملی از آذر ماه در مازندران

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/مازندران مدیر کل راه و شهرسازی مازندران از ثبت نام مسکن ملی از اوایل آذر ماه در این استان خبر داد.

محمد نظری در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه برای ثبت نام مسکن ملی هدف گذاری‌هایی از طرف دولت صورت گرفته است، اظهار کرد: در مرحله اول افرد در سامانه بر اساس خود احضاری اعلام می‌کنند که از اوایل انقلاب تاکنون زمین یا وام دولتی استفاده نکرده و بیش از ۵ سال باید در همان شهری سکونت داشته باشند.

وی تصریح کرد: در مرحله بعد سیستم به صورت خودکار با توجه به لینک‌هایی که ثبت احوال، ثبت اسناد و بانک‌ها دارند، اظهارات فرد جستجو می‌شود و اگر فرد واجد شرایط بود، تایید نهایی صورت خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خاطرنشان کرد: این طرح شامل مسکن اولی‌ها و کسانی که سالیان سال مستاجر بوده و فاقد هرگونه ملک هستند، خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر