بازی و سرگرمی؛ تیم منتخب هفته نهم منتشر شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
بازی و سرگرمی؛ تیم منتخب هفته نهم منتشر شد

بازی و سرگرمی؛ تیم منتخب هفته نهم منتشر شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
لیونل مسی ستاره بارسلونا در این تیم حضور دارد.

طرفداری - تیم منتخب هفته نهم فیفا ۲۰ منتشر شد. تیم بسیار خوبی با حضور ستارگانی مانند لیونل مسی، روبرت لواندوفسکی، رابرتسون و شزنی. این بازیکنان به مدت یک هفته در پک‌های بازی وجود دارند. روال انتخاب تیم منتخب هفته به این شکل است که بازیکنانی که در هفته گذشته عملکرد خوبی را از خود نشان داده‌اند در این تیم جای می‌گیرند و کارت جدیدی برای ان‌ها منتشر خواهد شد.

در سایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ حرکات تکنیکی و مهارت‌های برتر هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
همشهریهمشهری29 دقیقه قبل
او در قامت سرمربی رئال، سابقه حذف ۴ تای آنها را در لیگ قهرمانان دارد و تنها برابر لایپزیش قرار نگرفته است. منچسترسیتیزیدان در اولین فصل حضورش به عنوان مربی رئال در ماه می‌۲۰۱۶ این تیم را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رساند و حریف نیز منچسترسیتی بود. به عنوان سرمربی رئال، زیدان دو بار دیگر بایرن را از لیگ قهرمانان حذف کرده است. هر دو گل رئال را کریم بنزما به ثمر رساند تا رئال بار دیگر موفق به حذف کردن مونیخی‌ها شود. لایپزیشحریف آلمانی تنها تیمی است که تاکنون به رئال زیدان برخورد نکرده است و روی کاغذ راحت‌ترین قرعه ممکن برای کهکشانی‌ها خواهد بود.
رکنارکنا1 روز قبل
این‌ها چنین افرادی هستند به همین خاطر می‌گویم استقلال از چاله به چاه نیفتد. حالا آقایان شده‌اند غمخوار استقلال و جواد زرینچه. ‌نمی‌خواست قهرمان آسیا شودصراحتا در خبرورزشی می‌گویم فتح‌ا … زاده نمی‌خواست استقلال با حجازی قهرمان آسیا شود. در اردو برای سهراب بختیاری‌زاده و چند بازیکن دیگر حرف درآوردند و جو تیم را برهم ریختند تا استقلال قهرمان آسیا نشود. فتح‌ا … زاده نمی‌خواست و نگذاشت استقلال با حجازی قهرمان آسیا شود. قهرمانی آسیااستقلال می‌تواند قهرمان آسیا شود.
روزنوروزنو1 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست‌های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت: «به طلوع استراماچونی نزدیکیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»

ویدیو؛ گل‌های ماندگار لیگ برتر انگلیس - جک ویلشر به نوریچ (۲۰۱۳)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر