آمریکا در حال سرقت نفت سوریه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

آمریکا در حال سرقت نفت سوریه است

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس‌ جمهور سوریه با تشبیه کردن آمریکا به رژیم نازی ، گفت: واشنگتن در حال سرقت نفت سوریه است
آمریکا در حال سرقت نفت سوریه است - 0

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بشار اسد رئیس‌ جمهور سوریه با تشبیه کردن آمریکا به رژیم آلمان نازی، گفت: واشنگتن در حال سرقت نفت سوریه است.وی در مصاحبه شبکه تلویزیونی روسیه ۲۴ گفت: جیمز لوموزوریه حامی اصلی کلاه سفید‌های سوریه که جسد وی در استانبول پیدا شد، همانند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش کشته شد، زیرا وی اسرار مهمی را می‌دانست.

اسد گفت: من معتقدم بن لادن و ابوبکر البغدادی هریک به دلیل واقف بودن به اسراری مهم کشته شدند. پس از آنکه نقش آن‌ها پایان یافت آن‌ها دیگر زیادی بودند و باید از شر آن‌ها خلاص می‌شدند. مرگ لوموزوریه «کار دستگاه‌های اطلاعاتی بود.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

اسد گفت: اما چه دستگاه‌هایی؟ هنگامی که به طور کلی درباره دستگاه‌های اطلاعاتی غربی و یا دستگاه‌های اطلاعاتی ترکیه یا دیگر دستگاه‌ها در منطقه مان حرف می‌زنیم‏، منظور دستگاه‌های اطلاعاتی یک کشور مستقل نیست بلکه شاخه‌های دستگاه اطلاعاتی اصلی و از جمله سیاست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک1 روز قبل
تهدید علنی و مستقیم وزیر امور خارجه اسرائیل به حمله به خاک ایران و موشک باران ایران، در حالی است که اخیرا اسرائیل اقدام به یک آزمایش موشکی بالستیک کرده که گفته می‌شود، یک آزمایش هسته‌ای بوده است. تهدید علنی اسرائیل برای حمله به ایران، پس از آزمایش هسته‌ای؛ وزیر امور خارجه یسرائیل کاتز (از حزب لیکود) در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera گفته: حمله اسرائیل به ایران، امری محتمل است که در حال بحث و بررسی است. وزیر امور خارجه اسرائیل، به شکلی جالب توجه و با تهدید علنی به موشک باران ایران، و آوردن نام عربستان و امارات متحده عربی گفته، ایران باید از عواقب کلیه فعالیت‌های خود آگاه باشد. کاتز فاش کرده که اسرائیل و عربستان سعودی همکاری نزدیکی دارند، اما ترجیح داده که در این باره توضیح ندهند. وزیر امور خارجه اسرائیل گفته: تهدید ایران تنها علیه اسرائیل یا عربستان سعودی نیست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین23 ساعت قبل
دولت در لایحه پیشنهادی بودجه سال ۱۳۹۹ به مجلس شورای اسلامی، رقم بودجه وزارت امور خارجه را در مقایسه با سال ۱۳۹۸، ۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش داده است. اعتمادآنلاین| حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور صبح امروز (یک‌شنبه) با حضور در مجلس شورای اسلامی، لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ را به مجلس و نمایندگان برای بررسی تقدیم کرد. بررسی‌ لایحه پیشنهادی بودجه سال ۹۹، تقدیمی از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، از افزایش ۱۰ هزار میلیارد ریالی (۱۰، ۰۵۴، ۸۵۳، ۰۰۰، ۰۰۰) بودجه وزارت امور خارجه حکایت دارد. بودجه وزارت امور خارجه مصوب سال ۱۳۹۸ رقمی بالغ بر ۱۵، ۵۰۱، ۸۸۳، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال بود که در لایحه پیشنهادی امسال این رقم به ۲۵، ۵۵۶، ۷۳۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال افزایش یافته است. بر این اساس ارقام ردیف‌های بودجه بخش‌های مختلف وزارت امور خارجه به شرح زیر است: منبع: مهر

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- جنگنده‌های رژیم صهیونیستی صبح روز یکشنبه بخش‌هایی از نوار غزه را هدف حمله قرار داده که پدافند هوایی مقاومت فلسطین به مقابله با این حمله پرداخت. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، منابع فلسطینی می‎گویند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بخش‌هایی از نوار غزه را هدف حمله قرار داده‌اند. پدافند هوایی مقاومت فلسطین نیز با شلیک موشک به سمت جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، به مقابله با این حمله پرداخته است. در جریان این حمله، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بخش‌هایی از شمال غربی نوار غزه را هدف قرار داده‌اند. در همین حال ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است که ۳ فروند موشک شلیک شده از سوی نوار غزه را رهگیری کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر