سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. حوادث

سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
تماشای صحنه زیر آب رفتن کلیسای سنت مارک و دیگر آثار تاریخی ونیز هر بیننده‌ای را متعجب می‌سازد.

آفتاب‌‌نیوز :

مقام‌های شهر ونیز پس از وقوع سیل ۱٫۸ متری که منجر به تخریب و خسارت‌های صد‌ها میلیونی شده است در این منطقه توریستی ایتالیا وضعیت اضطراری اعلام کرده‌اند.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ بر اثر سیل روی داده و طغیان آب دستکم دو نفر جان خود را از دست داده‌اند. تماشای صحنه زیر آب رفتن کلیسای سنت مارک و دیگر آثار تاریخی ونیز هر بیننده‌ای را متعجب می‌سازد.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

این بدترین سیل روی داده در نیم قرن اخیر بوده است. طبق برآورد‌ها ۸۵ درصد از آن شهر زیر آب است و نگرانی درباره تخریب بیشتر آثار هنری و معماری تاریخی آن شهر وجود دارد.

سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 6سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 7سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 8سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 9سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 10سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 11سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 12سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 13سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 14سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 15سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 16سیل آخرالزمانی در ونیز+عکس - 17

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو21 ساعت قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زنی که در سومین ازدواج خود برای خواستگارش شرط گذاشت تا خواهر شوهر اولش را به قتل برسانند، سپیده دم یک شنبه گذشته به همراه تازه داماد در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد. او ادامه داد: به هر جایی که احتمال حضور همسرم می‌رفت، سرزدیم اما هیچ اثری از او نیافتیم! در پی اعلام این گزارش، تلاش کارآگاهان با ردیابی‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی برای پیدا کردن سرنخی از ماجرای گم شدن زن ۵۲ ساله آغاز شد. او هم قبول کرد و ما در حالی که سوار بر خودروی پیکان سفیدرنگ مهدی بودیم به بهانه خرید به راه افتادیم. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه در نهایت، جرم هر دو متهم این پرونده را محرز دانستند و عروس و داماد را به قصاص نفس محکوم کردند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: پسر ۱۸ ساله با پرتاب کردن خود از پل میدان بار، خودکشی کرد. سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: ساعت ۳و۴۵ دقیقه بامداد ۱۸ آذرماه، پسر ۱۸ ساله با بالا رفتن از پل هوایی میدان بار همدان و سپس پرتاب خود از ارتفاع، در دم جان باخت. همه مدارک و کارت شناسایی این شخص همراه وی بوده که هویت این جوان را مشخص کرده و هم اکنون جسد جهت شناسایی خانواده و علت خودکشی، تحویل پزشکی قانونی شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، نجفی ۱۰ روز قبل و بعد از اخذ رضایت از خانواده استاد، به دلیل نقض حکم صادره در دیوان‌عالی کشور در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران یک‌بار دیگر پای میز محاکمه رفت. قضات شعبه ۹ روز گذشته نتیجه شور خود را انشا کردند. این رأی با نظر اقلیت نیز همراه بوده که به صورت جداگانه نوشته شده است. گفته می‌شود نجفی به ٧/۵ حبس محکوم شده است که ۶ سال قابل اجرا است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
امین کشوری اظهارکرد: ریزش معدن در آلبلاغ گزارش شد و بالگرد به محل حادثه اعزام اما تنها مجروح حادثه جان خود را از دست داده بود. حادثه مذکور ششمین اتفاق در معدن آلبلاغ طی سال جاری است که تاکنون پنج نفر جان خود را از دست داده و دو نفر نیز مصدوم شده‌اند. معدن سرب و روی آلبلاغ در منطقه حفاظت شده ساریگل اسفراین واقع شده است که هنوز از سوی سازمان صمت استان پروانه بهره برداری صادر نشده و افراد به صورت غیرمجاز اقدام به برداشت مواد معدنی می‌کنند. با وقوع حوادث در این معدن و جانباختن تعدادی از افراد، هفته گذشته نیز جلسه شورای تامین با این موضوع در محل استانداری برگزار شده بود.

نظرها

اخبار بیشتر