دریاچه ارومیه ۱۴۰۶ کامل احیا می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
دریاچه ارومیه ۱۴۰۶ کامل احیا می‌شود

دریاچه ارومیه ۱۴۰۶ کامل احیا می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
ارومیه – رئیس سازمان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: دریاچه ارومیه تا سال ۱۴۰۶ به صورت کامل احیا می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی کلانتری عصر پنجشنبه در جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه اظهارداشت: قبل از دولت تدبیر و امید همه از مرگ دریاچه ارومیه حرف می‌زدند اما دولت روحانی با اقدامات عمرانی موجب احیای دریاچه ارومیه شد.

وی ادامه داد: با حدود یک سال اخیر از برنامه پیش‌بینی شده در حال حرکت هستیم به سمت احیای کامل دریاچه در ان شالله ۱۴۰۶ مردم آذربایجان به گمشده خودشان دوباره باز خواهم گشت.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: اگر مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه به تصویب نمی‌رسید، امروز یک بیابان ۵ هزار کیلومتر مربعی پر از نمک در آذربایجان غربی وجود داشت.

کلانتری گفت: تا به امروز به قیمت‌های جاری امسال نزدیک به ۹ هزار میلیارد تومان توسط دولت و دستگاه اجرای به این پروژه‌ها هزینه است و من فکر می‌کنم انشاءالله اگر ظرف امسال و نیمه اول سال آینده حدود ۱۵ درصد همین مقدار اعتبار تزریق شود کار‌های سخت افزاری احیای دریاچه ارومیه به پایان خواهد رسید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر23 ساعت قبل

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.

شب عجیب و غریب طارمی در پرتغال با گل و پاس گل + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بازی پایانی هفته سیزدهم لیگ برتر پرتغال بامداد امروز (سه‌شنبه) میان تیم‌های ریوآوه و ویسنته برگزار شد که ریوآوه با گل دقیقه ۶۳ مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی به برتری یک بر صفر رسید. مهدی طارمی در دقیقه ۸۷ این بازی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال تیم ریوآوه با ‍‍۱۸ امتیاز ششم است. یاران مهرداد محمدی در تیم آوس نیز با اندوخته ۶ امتیازی قعرنشین هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر