اعطای گواهینامه اهتمام و اشتهار به دو واحد تولیدی استان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
اعطای گواهینامه اهتمام و اشتهار به دو واحد تولیدی استان

اعطای گواهینامه اهتمام و اشتهار به دو واحد تولیدی استان

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/اردبیل مدیر کل استاندارد استان اردبیل به اعطای گواهینامه اهتمام و تقدیرنامه اشتهار به کیفیت توسط دو واحد تولیدی استان اردبیل خبر داد.

هاشم علایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مراسم بزرگداشت روز ملی کیفیت و اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران که توسط سازمان ملی استاندارد ایران و انجمن مدیریت کیفیت ایران برگزار شد، مجتمع آرتاویل تایر و شرکت سیمان آرتا اردبیل موفق به دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت و گواهینامه اهتمام به کیفیت جایزه ملی کیفیت ایران شدند.

وی خاطرنشان کرد: مجتمع آرتاویل تایر در فرآیند ارزیابی مدیریت کیفیت تایرهای رادیال در گروه محصولات غیرفلزی و شیمیایی توانست تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهار ستاره جایزه ملی کیفیت ایران را کسب کند.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل یادآور شد: واحدهای تولیدی که با مدیریت کار آمد به پیشرفت‌هایی در راستای اشتهار به کیفیت در محصول خود نایل شده‌اند، به شرط کسب امتیازی بالاتر از حد نصاب مربوطه به عنوان سطح رشد کیفیت، تقدیرنامه اشتهار به کیفیت دریافت می‌کنند.

علایی افزود: تقدیرنامه‌های اشتهار به کیفیت در دامنه امتیازات تعریف شده در درجات یک تا چهار ستاره اعطاء می‌شوند که تعداد بیشتر ستاره مبین سطح بالاتر است و مجتمع آرتاویل تایر توانسته است با کسب چهار ستاره تقدیرنامه اشتهار به کیفیت جایزه ملی کیفیت ایران را بدست آورد.

مدیرکل استاندارد بیان کرد: شرکت سیمان آرتا اردبیل نیز برای مدیریت کیفیت تولید سیمان پوزولانی و پوزولانی ویژه تیپ ۱ و۲ در گروه محصولات غیر فلزی و شیمیایی امتیاز لازم برای دریافت گواهینامه اهتمام به کیفیت را کسب نموده است.

علایی افزود: این شرکت با برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط، انجام خودارزیابی و پروژه‌های بهبود حاصل از آن، با نشان دادن تعهد و پایبندی خود برای حرکت به سوی کیفیت، مشروط بر ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت روزآمد موفق به دریافت گواهی اهتمام به کیفیت شده است.

وی تصریح کرد: براساس قانون تقویت و توسعه استاندارد کشور مصوب مجلس شورای اسلامی و مصوبات شورای عالی استاندارد، جایزه ملی کیفیت ایران به عنوان تنها جایزه رسمی، ملی و قانونی کشور در زمینه کیفیت است و سازمان ملی استاندارد ایران تنها متولی این امر در کشور می‌باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر