وزارت کار متولی «تماشای فوتبال» بازنشستگان است یا پاسخ به مطالبات آنان؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. اجتماعی

وزارت کار متولی «تماشای فوتبال» بازنشستگان است یا پاسخ به مطالبات آنان؟

ایلناخبرگزاری ایلنا |
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به برگزاری مراسم تماشای فوتبال در محل وزارتخانه کرد. این درحالی است که بازنشستگان همواره وظایف این وزارتخانه در پاسخگویی مطالباتشان را گوشزد کرده‌اند.

وزارت کار متولی «تماشای فوتبال» بازنشستگان است یا پاسخ به مطالبات آنان؟ - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امروز، ۲۳ آبان ماه اقدام به دعوت از تعدادی از بازنشستگان برای تماشای فوتبال ایران و عراق در محل این وزارتخانه کرد.

یکی از بازنشستگان که در این مراسم حضور داشت، گفت: تا زمانی که مشکلات ما حل نشده است، ما باخته‌ایم. تا زمانی که دزدی وجود داشته باشد، ما باخته‌ایم. درد بیماری را تحمل می‌کنیم اما وقتی شرایط معیشتی سخت باشد، درد ما درمان‌ شدنی نیست.

یکی دیگر از بازنشستگان با بیان این مطلب که بهتر است وزارت کار متولی حقوق بر زمین مانده بازنشستگان باشد تا دعوت برای تماشای فوتبال، افزود: درحالی‌ که مطالباتی چون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، بیمه تکمیلی ناکارآمد، عدم پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی، این قشر را با بحران و مشکل رو به رو کرده است، تماشای دورهمی فوتبال حال آنها را بهتر نخواهد کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان | اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

بازنشستگان می‌پرسند با چه امیدی باید در این برنامه‌ها شرکت کنند، درحالی که بیمه تکمیلی آنها بلاتکلیف مانده و آنها مجبور هستند بخشی از مستمری ناچیز خود را بابت آن بپردازند. بیمه‌های پایه پاسخگوی مشکلات بازنشستگان نیستند و در طی زمان از تعهدات خود کاسته‌اند. همچنین اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از جمله مهم‌ترین مطالبات این گروه است که همچنان بلاتکلیف مانده است لذا برگزاری رویدادی چون تماشای فوتبال از سوی وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور بازنشستگان نه تنها از آلام و مشکلات آنان نخواهد کاست بلکه پاسخی به بازنشستگانی که اخیرا نیز طی تجمعات خود مطالبات خود را بیان کرده‌اند، نخواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل تماشایی روبرتو کارلوس به پورتو (۱۹۹۷)

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
طرفداری- سال ۱۹۹۷ در چنین روزی، روبرتو کارلوس در روز پیروزی ۴ بر ۰ رئال مادرید مقابل پورتو این گل تماشایی را به ثمر رساند. او در ۵۲۷ بازی با پیراهن رئال مادرید، ۶۹ گل به ثمر رساند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

قهرمان امانت دار ملی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارگر شهرداری یک کیف پر از پول، چک و اسناد به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان را که پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.

سهم معلولان از ورزش همگانی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
عضو هیات مدیره استقلال سه گزینه مدیرعاملی این باشگاه را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، کامران منزوی درباره گزینه‌های مدیرعاملی استقلال گفت: اعضای هیات مدیره گزینه نخستشان آقای فتح‌الله‌زاده است و همچنین آقایان اولیایی و ساعدی دیگر گزینه‌های ما هستند. ان‌شاءالله بعد از بازگشت آقای خلیل‌زاده به ایران، حدود دو هفته فرصت داریم تا مدیرعامل را انتخاب کنیم. او درباره بازگشت استراماچونی هم گفت: قرار است خلیل‌زاده امشب راهی ترکیه شود تا با استراماچونی جلسه بگذارد. قرار است پول دو ماه عقب افتاده استراماچونی به او داده شود و قرارداد ایشان هم یک ساله شود.

نظرها

اخبار بیشتر