جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. جام نیوز
  4. سیاسی
جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس

جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز |
دعوای یک عضو سلطنت‌طلب با خبرنگار رادیو فردا، از وجود لیست اعدام که نام چهره های اپوزیسیون در آن درج شده، رونمایی کرد!

به گزارش جام‌نیوز، «میترا جشنی» یکی از چهره‌های سلطنت‌طلب، با حمله به خبرنگار رادیو فردا، ارگان رسمی سازمان سیا، او را متهم به سانسور اپوزیسیون کرد.

این عضو گروه سلطنت‌طلب فرشگرد، «مهتاب وحیدی راد» را متهم به سانسور کرد و نوشت: «بار اول نیست که با فرار رو‌ به‌ جلو و قربانی جلوه دادن خودتان تلاش در تخریب دارید. بار قبل به دروغ گفتید که از طرف فرشگرد تهدید به قتل شدید و وقتی با اعتراض روبرو شدید همین رویه را پیش گرفتید. در دایرکت بمن بی‌احترامی میکنید. من تا دیروز در بلاک لیست شما بودم. صداقت شرط خبرنگاریست»

جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس - 3جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس - 4

البته این، اولین مورد از حمله اعضای فرشگرد به دیگر اعضای اپوزیسیون نیست؛ پیش از این هم فرشگردی‌ها با هجمه علیه فعالان اپوزیسیون که با دیدگاه‌های این گروه حامی رضا پهلوی مخالف هستند، آنها را به اعدام پس از به دست گرفتن قدرت در ایران کرده‌اند.

خبری: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

«مهتاب وحیدی راد» هم در پاسخ به ادعای این سلطنت‌طلب نوشت: شما میترا جشنی، عضو رسمی گروه فرشگرد، که خبر دروغ منتشر کردید، مدرک یا سند بیارید و توضیح دهید که من کی و کجا فراخوان داده‌ام یا گفته‌ام «مخالفان ج. ا. را بلاک کنید»؟

جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس - 8

وی در ادامه نوشت:

به دروغ پرونده‌سازی می‌کنند، به اعضای گروه‌شان فرمان حمله می‌دهند، بدون توجه به واقعیت موجود، در «دادگاه‌های مجازی» حکم صادر می‌کنند و برای «فردای براندازی» لیست اعدام تهیه می‌کنند! وای به حال مردمی که برای برقراری دموکراسی و رسیدن به حقوق خود به این افراد و «گروه‌ها» امید بسته‌اند! "

جنگ قدرت در میان اپوزیسیون به تهیه لیست اعدام رسید! +عکس - 11

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر