رسمی؛ ترکیب تیم‌های پرتغال و لیتوانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
رسمی؛ ترکیب تیم‌های پرتغال و لیتوانی

رسمی؛ ترکیب تیم‌های پرتغال و لیتوانی

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
طرفداری- در چارچوب رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا، دو تیم پرتغال و لیتوانی به مصاف هم خواهند رفت. ترکیب دو تیم بدین شرح است:

پرتغال

پاتریشیو، فونته، ماریو روی، روبن دیاس، ریکاردو پریرا، روبن نوس، برونو فرناندز، پیزی، برناردو سیلوا، کریستیانو رونالدو، گونزالو پاسینزا

لیتوانی

رسمی؛ ترکیب تیم‌های پرتغال و لیتوانی - 4

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم21 ساعت قبل
حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در فدراسیون گلف اظهار داشت: برای نخستین بار جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در یکی از فدراسیون‌ها برگزار شد و گلف میزبان این نشست بود. وی خاطرنشان کرد: کمترین کمک از کمیته ملی المپیک را گلف دارد و مقرر شد در بحث بودجه سال آینده فدراسیون گلف در کمیته ملی المپیک بازنگری شود و در سال آتی افزایش بودجه داشته باشیم. همچنین نیز مصوب شد برای تهیه تجهیزات تیم ملی مورد حمایت کمیته ملی المپیک قرار بگیریم. تنها زمین گلف ایران در دست شرکت توسعه است و اردوهای ما علی رغم همکاری شرکت توسعه مشکل است. بعلاوه در آخر هفته‌ها به واسطه ترافیک علاقه مندان در رشته گلف از برگزاری رویدادها در زمین گلف انقلاب منع شدیم‌.

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف15 ساعت قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ساعت قبل
وی ادامه داد: البته تنها اعزام کافی نیست بلکه باید در مسابقات در رشته‌های تفنگ و تپانچه هم نتایج خوبی را بگیریم تا برای رفتن به المپیک امیدوار باشیم. تمام ورزشکاران همیشه از جان و دل مایه گذاشتند تا در رشته‌هایی که حضور دارند جزو بهترین‌ها باشند. حتی پزشکان به من توصیه کرده بودند در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکنم، اما به دلیل حس وطن پرستی برای کشورم تصمیم گرفتم در مسابقات حضور پیدا کنم. وی در خصوص اینکه برای موفقیت در المپیک به چه ابزاری نیاز است، گفت: هر چه شرایط بهتر باشد به مدال‌آوری در المپیک نزدیک‌تر خواهیم شد. ملی‌پوش تیراندازی در پایان در مورد اینکه اگر به المپیک نرود با شرایط چگونه کنار خواهد آمد، خاطرنشان کرد: به هر حال زندگی حرفه‌ای بالا پایین دارد و اگر به المپیک نروم سعی می‌کنم در مسابقات آینده با انگیزه بیشتری برای کشورم به میدان بروم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
ماجرا چه بود؟ از قرار معلوم امید صاحب توپ بود که سیامک تکل شدیدی روی پای او رفت. هر دو نفر در تیم ذخیره‌ها بازی می‌کردند و دلیلی نداشت سیامک چنین تکلی، آن هم روز بازی بزند. عالیشاه در اعتراض به این تکل، فریاد بلندی زد که سیامک به او گفت ساکت شو! عالیشاه هم به سمتش رفت و ضربه‌ای به نعمتی زد. البته عالیشاه و نعمتی از همبازی‌های خود عذرخواهی کردند و با پادرمیانی افشین پیروانی سرپرست و مدیر تیم، آن‌ها به تمرینات گروهی بازگشتند اما با این حال شانس اینکه مقابل گل‌گهر به میدان بروند، چندان زیاد نیست.
نامه‌نیورنامه‌نیور10 ساعت قبل
همه عالم و آدم فهمیده‌اند کار برانکو با فدراسیون برای هدایت تیم ملی تمام شده، همه هم دارند در مورد این موضوع حرف می‌زنند، غیر از خود فدراسیون فوتبال که اصولا در برابر هیچکس پاسخگو نیست. نکته جالب در مورد حضور قریب‌الوقوع برانکو در ایران آن است که به این ترتیب یک بار دیگر پرداخت بدهی مالیاتی او بر عهده طرف ایرانی قرار خواهد گرفت. همه جای دنیا حقوق‌بگیرها خودشان مالیات می‌دهند، اما قواعد فوتبال ایران منحصر به فرد است. برانکو قبلا هم بعد از پایان همکاری با تیم ملی به دلیل بدهی مالیاتی سال‌ها نتوانست به ایران برگردد، اما عاقبت پرسپولیسی‌ها این پول را دادند و او برگشت؛ شبیه کاری که فولادی‌ها زمان جذب افشین قطبی انجام دادند. مطمئن باشید قطبی دیر یا زود دوباره برمی‌گردد و باز تیم بعدی او مالیاتش را خواهد داد!

نظرها

اخبار بیشتر