فلسطین، محور وحدت و مقاومت، راهبرد اصلی جهان‌اسلام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

فلسطین، محور وحدت و مقاومت، راهبرد اصلی جهان‌اسلام

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مهمانان حاضر در کنفرانس بین‌المللی وحدت‌اسلامی، دفاع از مسجدالاقصی را محور وحدت خواندند و با تاکید بر راهبرد مقاومت، راه‌حلِ مشکلات منطقه را در دست مردم و کشورهای منطقه دانستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مهمانان حاضر در سی‌وسومین کنفرانس بین‌المللی وحدت‌اسلامی، دفاع از مسجدالاقصی را محور وحدت خواندند و با تاکید بر راهبرد مقاومت، راه‌حل مشکلات منطقه را در دست مردم و کشورهای منطقه بدون دخالت بیگانگان دانستند.

روحانی در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی:دشمن را دوست دانستن خطای راهبردی استرئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمن را دوست دانستن خطای راهبردی است، گفت: مشکلات منطقه باید به دست مردم منطقه و کشورهای منطقه حل شود.آیت‌الله اراکی در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی:همه جهانیان باید به دفاع از فلسطین توجه کننددبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: امروز دفاع از مسجدالاقصی و فلسطین بیش از هر زمان دیگر باید مورد توجه همه مسلمانان و جهانیان باشد.
گزارش تصویریسی‌وسومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیسی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور رئیس جمهور آغاز به کار کرد.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیرونمایی از آثار برگزیده مجمع جهانی تقریب مذاهبدر مراسم آغاز به کار کنفرانس وحدت اسلامی از آثار برگزیده مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی رونمایی شد.
در نشست اتحادیه فعالان رسانهرسانه باید مقوله حق را به قلب شنونده برسانددبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: مأموریت یک رسانه فقط به گفتن ختم نمی‌شود، این گفتن باید مقوله حق را به قلب شنونده برساند.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیانقلاب اسلامی، آغازگر بیداری مسلمانان در جهاندبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء گفت: در عراق، فلسطین و ... شاهد توطئه‌های گوناگون صهیونیست‌ها، عربستانی‌ها و اماراتی‌ها برای خدشه‌دار کردن وحدت مردم هستیم.
در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامیجریان مقاومت یک فرهنگ قرآنی استدبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) گفت: امروزه جریان مقاومت به عنوان نماد مسلمانان ظهور و بروز کرده و جریان لیبرال به عنوان مخالف خط مقاومت به صحنه آمده است.در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامیمسئله امروز ما؛ قدس و چالش‌های پیش‌روی آنرئیس حزب اسلامی مالزی گفت: رژیم صهیونیستی با استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی و ویرانگر با همراهی آمریکا به دنبال دموکراسی سراسر از نینرنگ است.
در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما مطرح شدمسلمانان درباره حوادث کشور‌های اسلامی بی‌تفاوت نیستندیک کارشناس علوم اسلامی یمن، گفت: مسلمانان دیگر نسبت به حوادث کشور‌های اسلامی بی تفاوت نیستند.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی نبودِ عدالت اجتماعی بیماری امروز جهان اسلام استرئیس حزب سعادت ترکیه: نبودِ عدالت اجتماعی و توزیع ناعادلانه ثروت، بیماری امروز جهان اسلام است.
در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیلزوم پیگیری دفاع از فلسطین در جهان اسلامسفیر ایران در برونئی گفت: دفاع از فلسطین ضروری‌ترین نکته‌ای است که باید در جهان اسلام پیگیری شود.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیایمان به فلسطین معیار پایبندی به اسلام استرئیس جمعیت علمای مسلمان الجزایر: معیارِ ارزیابیِ پایبندی مسلمانان به تعالیم اسلام، موضوع فلسطین است.
در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما مطرح شددشمن در جایگاه دوست؛ با عادی سازی روابط با اسرائیلیک اندیشمند مالزیایی گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، موجب شد دشمن در جایگاه دوست قرار بگیرد و دوست در جایگاه دشمن به نظر برسد.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیعادی‌سازی روابط کشور‌های‌ منطقه با اسرائیل، توطئه غربی‌هارئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: عادی‌سازی روابط کشور‌های منطقه با اسرائیل توطئه کشور‌های غربی بوده و غیرقابل پذیرش است.
عالم کویتی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما مطرح کردنتقاد از دوستی برخی کشور‌های عربی با رژیم اسرائیلیک عالم کویتی از دوستی برخی کشور‌های عربی با رژیم اسرائیل و بی تفاوتی آنان نسبت به مسئله قدس به عنوان قبله نخست مسلمانان، انتقاد کرد.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیمردم عراق با وحدت مقابل نقشه‌های آمریکا ایستادندامام جمعه نجف اشرف گفت: آمریکا و اسرائیل به دنبال سرنگونی دولت مردمی عراق بودند، ولی به برکت مرجعیت، مردمِ عراق با حفظِ وحدت، از این توطئه جلوگیری کردند.
در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیآمریکا نمی‌تواند به اراده ملت ایران و سوریه خللی وارد کندوزیر اوقاف سوریه گفت: آمریکا با وجود تحریم‌های اقتصادی که علیه سوریه و ایران داشته است، نمی‌تواند خدشه‌ای به اراده ملت‌های ایران و سوریه وارد کند.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیتنها راه آزادی فلسطین، مقاومت و وحدت استمعاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: تنها راه آزادی فلسطین مقاومت و وحدت است؛ ما توانسته ایم با وحدت خود، در برابر دشمنان مقاومت کنیم.
به امامت یکی از علمای اهل سنت سوریهاقامه نماز وحدت بخش مدعوین کنفرانس وحدت اسلامینماز وحدت بخش مدعوین سی و سومین اجلاس بین المللی وحدت اسلامی به امامت یکی از علمای اهل سنت سوریه در صحن اصلی سالن اجلاس سران اقامه شد.در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامیانقلاب اسلامی مانع تحقق «معامله قرن» شدیکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس): مقاومت اسلامی نقطه استراتژیک برای مسئله فلسطین است و نقش مهمی در دفاع از فلسطین و قدس دارد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

پخش پشت صحنه سریال به رنگ خاک

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزای میزان به نقل از روابط عمومی شبکه یک، پس از پایان پخش سریال ۳۴ قسمتی «به رنگ خاک» پشت صحنه ساخت این پروژه امشب چهارشنبه نمایش داده می‌شود. در تصاویری که پخش می‌شود تهیه کننده، کارگردان و سایر عوامل پشت و مقابل دوربین درخصوص ساخت این سریال توضیح می‌دهند. بیشتر بخوانید: برای مشاهده آخرین خبر سیما اینجا کلیک کنیدمجموعه تلویزیونی «به رنگ خاک» به تهیه کنندگی سعید بشیری و حسن لفافیان کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما بود. /انتهای پیام

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمیزنم»

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. این دیالوگ معروف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اینکه چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او تلویزیون مربوط است. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
«دل» مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۸ قسمت به قلم بابک کایدان و میثم کایدان نگاشته شده‌است. نمایی از این سریال را مشاهده می‌کنید.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سلول‌های سرطانی به طور معمول دارای الگوی رشد مهار گسیخته و تمایل به جدا شدن از منشا اصلی و متاستاز هستند. با استفاده از این سیستم می‌توان در احجام خیلی کم نمونه خون، جداسازی سلول‌های هدف را انجام داد. سلول‌های هدف می‌تواند سلول‌های سرطانی در گردش خون یا هر سلولی که جداسازی و شناخت آن حائز اهمیت است مثل سلول‌های بنیادی را در برگیرد. سلول‌های هدف در این مطالعه سلول‌های سرطانی هستند که جداسازی آن‌ها حائز اهمیت است. وی ادامه داد: استفاده از این سیستم تحولی شگرف در زمینه تشخیص سرطان محسوب می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر