بازی جدید آبسیدین با نام Grounded معرفی شد [X۰۱۹]
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
بازی جدید آبسیدین با نام Grounded معرفی شد [X۰۱۹]

بازی جدید آبسیدین با نام Grounded معرفی شد [X۰۱۹]

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
دقایقی پیش در جریان رویداد X019 بازی جدید استودیو Obsidian با نام Grounded معرفی و زمان عرضه آن اعلام شد.

رویداد X۰۱۹ مایکروسافت در حال برگزاری است و طی قسمتی از برنامه اینساید ایکس باکس (Inside XBOX) که از آن به عنوان بزرگ‌ترین قسمت این برنامه یاد شده است، بازی جدید استودیو بازی‌سازی آبسیدین معرفی شد. بازی جدید Obsidian با نام Grounded معرفی شده است. این بازی در بهار ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

آن‌طور که پیدا است بازی Grounded داستانی درباره انسان‌های کوچک و حشرات را روایت می‌کند. بازی Grounded یک بازی اول شخص در سبک بقا است. این بازی از یک تا سه بازیکن را پشتیبانی خواهد کرد. از آنجایی که با یک بازی در سبک بقا طرفیم، المان‌ها و ظرفیت‌های مختلفی درباره این سبک در بازی وجود خواهد داشت. این اثر برای کنسول‌های ایکس باکس منتشر خواهد شد و از روز عرضه در اختیار کاربران ایکس باکس گیم پس قرار خواهد گرفت. استودیو Obsidian اخیرا بازی مورد توجه The Outer Worlds را معرفی کرده است؛ بازی‌ای جهان‌باز که با اقبال بسیاری از دوست‌داران این سبک مواجه شد. شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Grounded را تماشا کنید.

خبری: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

دانلود از آپارات

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
مهرمهر2 روز قبل
اقدامات قانونی لازم در خصوص بررسی موضوع کیک‌های حاوی قرص درحال پیگیری استمینا آژوغ، معاون غذاداروی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار داشت: اقدامات لازم در خصوص بررسی کیک‌های حاوی قرص درحال انجام است و نمونه هایی که توسط شهروندان گزارش و دریافت شده جهت انجام آزمایشات تخصصی به آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو ارسالشده است. وی با اشاره به اینکه به زودی نتیجه آزمون‌ها به اطلاع شهروندان عزیز می‌رسد، افزود: از تمام شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد مشابه، به همراه مستندات به نزدیکترین مرکزبهداشتی درمانی اطلاع رسانی شود. وی افزود: تا زمان انجام آزمایشات و مشخص شدن نتایج جهت حفظ و صیانت از سلامت شهروندان کلیه محصولات جمع آوری شده توقیف خواهند بود. آزمایشگاه مرجع در حال بررسی موضوع کیک‌های حاوی قرص استرئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار داشت: در راستای بررسی کیک و کلوچه‌های مشکوک نمونه جهت آزمایشات تخصصی به آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو ارسال شده است. محمد مهران امینی فرد افزود: دستورات لازم جهت بازدید بازرسان بهداشت محیط دانشگاه از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و جمع‌آوری موارد مشکوک صادر شده است.

نظرها

اخبار بیشتر