مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر

مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
چهارمین سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی با حضور مردم شهید پرور اصفهان، خانواده شهدا، فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) و جانشین لشکر ۸ نجف اشرف و همچنین جمعی از همرزمان شهدا در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، چهارمین سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی با حضور مردم شهید پرور اصفهان، خانواده شهدا، فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) و جانشین لشکر ۸ نجف اشرف و همچنین جمعی از همرزمان شهدا در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

در مراسم سالگرد شهدای مدافع حرم لشکر ۱۴ امام حسین (ع) و لشکر ۸ نجف، عبدالمحمود محمودی از راویان دفاع مقدس خاطراتی درباره این شهدای گرانقدر بیان کرد.

وی به نحوه شکل گیری داعش اشاره و بیان کرد: این که فکر کنیم داعش و این گونه گروه‌ها برای مبارزه با سوریه وعراق شکل گرفته‌اند بسیار ساده‌لوحانه است.

محمودی تصریح کرد: این گروه‌ها تنها برای ریشه‌کن کردن تشیع واسلام ناب محمدی (ص) شکل گرفته‌اند ولی بدانند که شیعه فرمانده دارد نه رئیس، و فرمانده آن نایب امام زمان (عج)، امام خامنه‌ای است و جوانان انقلابی مانند سجاد‌ها و حمیدرضاها همیشه گوش به فرمان امام خود هستند.

در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده می‌کنیم:

مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 8مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 9مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 10مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 11مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 12مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 13مراسم سالگرد شهیدان سجاد مرادی و حمیدرضا دایی‌تقی برگزار شد+ تصاویر - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

بودجه نیازمند اصلاح ساختاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بودجه سال آینده در حالی به مجلس ارائه شد که قرار بود برای پایدار شدن درآمد‌ها و کارایی هزینه‌ها با اصلاحی ساختاری تبیین شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اصلاح نظام بودجه ریزی اگر سطحی و محدود باشد پاسخگو شرایط فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود در فرصتی که تحریم‌ها برای جداشدن از درآمد‌های نفتی ایجاد کرده ضرورت اصلاح ساختار بودجه بیش از گذشته احساس می‌شود اصلاحی که انجام آن اراده عزم جدی را می‌طلبد.

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.

شب عجیب و غریب طارمی در پرتغال با گل و پاس گل + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بازی پایانی هفته سیزدهم لیگ برتر پرتغال بامداد امروز (سه‌شنبه) میان تیم‌های ریوآوه و ویسنته برگزار شد که ریوآوه با گل دقیقه ۶۳ مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی به برتری یک بر صفر رسید. مهدی طارمی در دقیقه ۸۷ این بازی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال تیم ریوآوه با ‍‍۱۸ امتیاز ششم است. یاران مهرداد محمدی در تیم آوس نیز با اندوخته ۶ امتیازی قعرنشین هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر