بررسی طرح تنظیم برخی از مقررات مالی آموزش و پرورش در کمیسیون برنامه و بودجه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. اقتصادی
بررسی طرح تنظیم برخی از مقررات مالی آموزش و پرورش در کمیسیون برنامه و بودجه

بررسی طرح تنظیم برخی از مقررات مالی آموزش و پرورش در کمیسیون برنامه و بودجه

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تاریخ شنبه ۲۵ الی سه شنبه ۲۸ آبان ماه به شرح ذیل اعلام شد:

روز دوشنبه در کمیسیون برنامه و بودجه عملکرد و وضعیت اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارائی‌های سرمایه‌ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طرح تنظیم برخی از مقررات اداری- مالی آموزش و پرورش (اعاده شده از شورای محترم نگهبان) و طرح استفساریه تبصره (۱) بند (ذ) ماده (۸۷) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی رسیدگی می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

همچنین روز سه شنبه لایحه اصلاح بند (ت) ماده (۸۰) قانون برنامه ششم توسعه، طرح بخشودگی بهای برق مشترکان خانگی کم‌مصرف مورد رسیدگی قرار گرفته و نمایندگان پس از بررسی مصوبه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مبنی بر فروش املاک مجلس شورای اسلامی درخصوص آن اتخاذ تصمیم خواهند کرد. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بودجه نیازمند اصلاح ساختاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بودجه سال آینده در حالی به مجلس ارائه شد که قرار بود برای پایدار شدن درآمد‌ها و کارایی هزینه‌ها با اصلاحی ساختاری تبیین شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اصلاح نظام بودجه ریزی اگر سطحی و محدود باشد پاسخگو شرایط فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود در فرصتی که تحریم‌ها برای جداشدن از درآمد‌های نفتی ایجاد کرده ضرورت اصلاح ساختار بودجه بیش از گذشته احساس می‌شود اصلاحی که انجام آن اراده عزم جدی را می‌طلبد.

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

به ثانیه‌های آخر این ویدیو دقت کنین!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.

نگاهی به فرآیند تصفیه آب شهر سنندج

تابناکتابناک1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر