وحدت رمز پیروزی مقابل استکبار غرب
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

وحدت رمز پیروزی مقابل استکبار غرب

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
کارشناس مسائل راهبردی گفت: استکبار برای مقابله با اسلام سیاست تفرقه را پیش گرفته است و رمز پیروزی در این میدان وحدت میان مسلمانان است.
وحدت رمز پیروزی مقابل استکبار غرب - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای حسن قدیری ابیانه کارشناس مسائل خاورمیانه در برنامه گفت و گوی قرآنی اخبار شبکه قرآن در خصوص ضربات وارد شده به پیکره اسلام توسط استکبار جهانی افزود: اگر نگاهی به نقشه جهان اسلام بیندازیم می‌بینیم، وسعت فراوان و ذخایر زیاد در اختیار جهان اسلام است.

وی ادامه داد: استکبار به این نتیجه رسیده بود که اگر جلوی جهان اسلام را نگیرد قطب بزرگ جهان اسلام تشکیل خواهد شد.

آقای قدیری ابیانیه با اشاره به سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن توسط استکبار برای مقابله با جهان اسلام گفت: این سیاست فقط مختص جهان اسلام نبوده و به صورت نژادی هم عمل کردند مثل تفرقه‌ای که میان اعراب و فارس و ترک انداختند.

وی افزود: در این جهت اختلاف مذهبی را هم انداختند تا آثار اسلامی توسط مسلمانان از بین برود.

کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: در عربستان همه آثار تاریخی را از بین بردند و در دوران اخیر اسنودن افشا کرد که البغدادی توسط امریکا، اسرائیل و انگلیس ایجاد شده است.

وی افزود: داعش نسخه امروزی وهابیت است که توسط استکبار بوجود آمده است.

آقای قدیری ابیانیه گفت: داعش گلوله‌ای به سمت رژیم صهیونیستی شلیک نکرد، زیرا آن‌ها حامی آن‌ها بودند.

وی ادامه داد: استکبار سیاست علیه اسلام را همواره دارند و این سیاست علیه ایران را هم دارند و آن را همواره دنبال می‌کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: مبارزات ضد مسلمانان را غربی‌ها در پیش گرفتند و جنایاتی را که خود غرب ایجاد کرده است پای اسلام می‌گذارند.

وی در خصوص شهادت ادواردو آنیلی افزود: تفاوت این پدر و مادر آنیلی سبب شد که وی دنبال حقیقت برود و وقتی با قرآن مواجه شد دین اسلام را حقیقت می‌بیند و بعد از انقلاب در پی برنامه‌ای تلویزیونی با هم دوست و آشنا شدیم و بعد به ایران آمد.

آقای قدیری ابیانیه گفت: صهیونیست‌ها سعی کردند اقتصاد و رسانه را در اختیار بگیرند و توانستند در جهان مسیحیت دغل بازی در آورند که مسلمانان را دشمن مسیحیت معرفی کنند و خودشان را مسیحیت عنوان کردند.

وی افزود: ما می‌توانیم از همین سیاست علیه آن‌ها استفاده کنیم ضمن این که در قرآن معجزات بیشتری برای مسیح آورده است.

کارشناس مسائل خاورمیانه افزود: سیاست استعمار اختلاف بین مسلمانان بود و سیاست مقابله با این استکبار وحدت بین مسلمانان است.

وی ادامه داد: ما باید دنبال وحدت باشیم که مقام معظم رهبری هم به آن اشاره کرده‌اند.

آقای قدیری ابیانیه گفت: اکثریت اهل سنت ایران فریب این توطئه را نخورده‌اند و بسیار راحت زندگی می‌کنند.

وی افزود: صاحب نظران بزرگ جهان امروز اذعان کرده‌اند که قطب بزرگ جهان اسلام امروز به مرکزیت ایران در حال شکل گیری است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.

نظرها

اخبار بیشتر