آموزش قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سما/مدل تربیتی ویژه مدارس سما تدوین شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
آموزش قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سما/مدل تربیتی ویژه مدارس سما تدوین شود

آموزش قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سما/مدل تربیتی ویژه مدارس سما تدوین شود

ایسناخبرگزاری ایسنا |
رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی بر سه محور اصلی قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سمای استان خراسان رضوی تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر علی سروری مجد در گردهمایی هم‌اندیشی و کارگاه محور معاونان و مدیران سمای استان خراسان رضوی بر سه محور اصلی قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در سطح مدارس سما استان خراسان رضوی تأکید کرد و گفت: دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دغدغه زیادی در خصوص امور فرهنگی در مدارس سما دارند.

وی افزود: در این زمینه شوراهای تخصصی تشکیل شده تا از این طریق انتقال تجربیات در سطح مدارس به سهولت انجام شود.

وی ضمن قدردانی از مدیران مدارس سما به دلیل با اهمیت شمردن مسأله فرهنگ در سطح مدارس، اظهار کرد: امروز باید به مدارس سما توجه ویژه‌ای شود، چرا که دانش آموزان با همان فرهنگ و تربیتی که در مدارس رشد یافته‌اند، وارد دانشگاه می‌شوند.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

دکتر سروری مجد با بیان اینکه هنوز در مدارس سما یک مدل تربیتی ویژه تدوین نشده است، تأکید کرد: تدوین مدل تربیتی ویژه مدارس سما یکی از کارهای مهم دانشگاه است، تا تمایز این مدارس با سایر مدارس مشخص شود.

وی خواستار پیگیری این الگوی تربیتی توسط مدیران مدارس سما شد و خاطرنشان کرد: پیاده سازی آن در مدارس بسیار با اهمیت است.

معین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در ادامه خاطرنشان کرد: ما همیشه در کنار مدیران زحمتکش مدارس سما هستیم و باید با این تفکر پیش برویم که اینجا مهمترین نقطه عالم است که بر بام آن ایستاده‌ایم، چراکه رسالت ما تربیت اسلامی دانش آموزان این مرز و بوم است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر