انتخابات نوعی جنگ نرم بر علیه دشمن است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
انتخابات نوعی جنگ نرم بر علیه دشمن است

انتخابات نوعی جنگ نرم بر علیه دشمن است

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان - امام جمعه کاشان گفت: انتخابات یک عملیات سیاسی فرهنگی و یک نوع جنگ نرم بر علیه دشمن است و دولت نباید با طرح مسائل بیهوده از پشت تریبون عمومی آن را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کاشان ضمن تبریک میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) بی نظیرترین شخصیت طول تاریخ بشریت است.

وی با اشاره به سالروز درگذشت علامه طباطبایی و آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی ابراز داشت: یکی از مهمترین توصیه‌ها به دانش آموزان و دانشجویان و طلاب این است که علاوه بر مطالعه کتب درسی از خواندن دیگر کتب نیز غافل نباشند.

زلزله زدگان شمال غرب کشور در وضعیت مناسبی قرار ندارند

امام جمعه کاشان با بیان اینکه زلزله زدگان شمال غرب کشور در وضعیت مناسبی قرار ندارند، تصریح کرد: از نیروهای امدادی و نظامی که در همان ساعات اولیه به کمک زلزله زدگان شتافتند تشکر می‌کنیم ولی اقدامات انجام شده کافی نیست و دولت و مردم باید برای کمک به آنها تلاش بیشتری اتخاذ کنند.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در حاشیه سفر به یزد بیان داشت: این سخنان آثار بسیار منفی در جامعه دارد در حالی که می‌توان این مسائل را در جلسات محرمانه بین دیگر مقامات مطرح و راهکارهای لازم اتخاذ شود.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

آیت الله نمازی افزود: طرح این مسائل از پشت تریبون باعث می‌شود که حضور مردم در انتخابات پیش رو تحت تاثیر قرار گیرد در حالی که انتخابات یک عملیات سیاسی فرهنگی و یک نوع جنگ نرم بر علیه دشمن است.

اهمیت برگزاری انتخابات پرشور و گسترده

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات پرشور و گسترده افزود: برگزاری باقدرت انتخابات پیش رو می‌تواند باعث شکست دسیسه‌های دشمن بر علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی شود.

امام جمعه کاشان با دعوت از مردم و مدیران و مسئولین برای برگزاری سالم انتخابات افزود: افرادی که به عنوان نامزد در انتخابات حضور خواهند داشت از تخریب همدیگر خودداری کنند.

قدرت آمریکا در جهان در حال نابودی است

وی با اشاره به اینکه قدرت آمریکا در جهان در حال نابودی است، ابراز داشت: بسیاری از افراد در خود آمریکا هم نسبت به اقدامات ترامپ اعتراض دارند به نحوی که بیش از نیمی از مردم آمریکا دیگر علاقه‌ای به حضور ترامپ به عنوان رئیس جمهور ندارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر