حفظ وحدت باعث شکست توطئه‌های دشمن بر علیه مسلمانان می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

حفظ وحدت باعث شکست توطئه‌های دشمن بر علیه مسلمانان می‌شود

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
حفظ وحدت باعث شکست توطئه‌های دشمن بر علیه مسلمانان می‌شود - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - امام جمعه موقت سنندج با اشاره به نتایج مثبت وجود وحدت و همدلی در جامعه، گفت: ایجاد وحدت و همدلی در جامعه باعث شکست تمامی توطئه‌های دشمن بر علیه مسلمانان می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا سید احسن حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، ضمن تبریک ایام هفته وحدت، گفت: دین مبین اسلام دین برادری، وحدت و همدلی است و به همین دلیل در آموزه‌های دینی ما بر همدلی و وحدت بیشتر در جامعه تاکید شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود به دنبال ایجاد تفرقه و دودستگی در بین مسلمانان است، افزود: در شرایط فعلی وحدت و همدلی بیشتر باعث شکست تمامی توطئه‌های دشمن بر علیه کشورهای اسلامی و مسلمان می‌شود.

امام جمعه موقت سنندج ضمن تاکید بر ادامه راه و روش حضرت محمد (ص)، عنوان کرد: کسی که در این دنیا و آخرت می‌خواهد به سعادت برسد باید سیره و روش حضرت محمد را ادامه دهد و این مهم تنها راه رستگاری در دنیا و آخرت است.

وی ضمن تاکید بر این که دین مبین اسلام تیم همدلی برادری و وحدت است، گفت: پیامبر اسلام دارای ویژگی‌ها و صفات حسنه متعددی بوده است و ما به عنوان مسلمان باید این راه و روش را به بهترین شکل ممکن ادامه دهیم.

ماموستا حسینی ضمن اشاره به ارادت ویژه مردم استان کردستان به پیامبر رحمت و مهربانی، یادآور شد: کردستان امروز نماد وحدت و همدلی در سطح کشور است و مردم شیعه و سنی این استان در کنار هم در تمامی مناسبت‌های ملی و مذهبی حضوری پررنگ حماسی را به نمایش می‌گذارند.

در خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه در ایام هفته وحدت کردستان سراسر پر از جشن‌های سرور و شادمانی است، عنوان کرد: برگزاری مراسم‌های مختلف مولودی خوانی با حضور پرشور و پررنگ مردم در اینگونه مناسبت‌ها نشان دهنده عشق و ارادت مردم این استان به پیامبر اسلام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه‌های نماز جمعه امروز سنندج به تغییر فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اشاره کرد و افزود: قبل از هر چیز باید از خدمات سردار رجوی فرمانده سابق سپاه استان کردستان به صورت ویژه تقدیر و تشکر کنیم.

وی به خدمات مختلف سپاه در بخش‌های متعدد اشاره کرد و افزود: خدمات سپاه بیت‌المقدس کردستان در راستای رفع محرومیت زدایی و خدمت به مردم هیچگاه از اذهان مردم این استان را پاک نخواهد شد و امیدواریم که سردار حسینی فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان در راستای کمک به توسعه این استان در تمامی حوزه‌ها نقش پررنگی داشته باشد.

ماموستا حسینی در پایان بار دیگر به حفظ وحدت و همدلی در جامعه به عنوان یکی از نیازهای مهم تاکید کرد و افزود: حفظ این وحدت باعث می‌شود که کشور ما در مقابل تمامی توطئه‌های دشمن سربلند بیرون آمده و بتواند از عزت و اقتدار خود را همچنان حفظ و تداوم دهد.

حفظ وحدت باعث شکست توطئه‌های دشمن بر علیه مسلمانان می‌شود - 16

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
همشهریهمشهری22 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، آزاده اولیایی مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی گفت: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی بر خانواده کانابیس‌ها از جمله حشیش و گل متمرکز است. وی افزود: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی، اعتیاد به هر ماده مضر از جمله سیگار را دربر می‌گیرد. وی درباره اعتیاد به گل و حشیش اظهار کرد: باور اشتباهی بین دانشجویان شکل گرفته است مبنی بر این‌که گل اعتیادآور نیست. مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور گفت: با برگزاری کمپین و ساخت کلیپ در حوزه پیشگیری از اعتیاد فعالیت داریم. بر اساس آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر، اکنون ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار مصرف‌کننده مواد مخدر در کشور وجود دارند که بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از ۶۶ درصد مربوط به تریاک است.
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. مسافران خط متروی میلان (لیلا M۵)، خود را در میان مناظر طبیعی فصل‌های چهارگانه می‌بینند، اطرافشان با برچسب‌های رنگی روی دیوار قطار‌ها و کف آن پوشیده شده است. مدیریت شرکت‌های M۵ و Atm، پس از تصمیم برای تبدیل سطوح داخلی قطار‌های مترو به فضا‌های تبلیغاتی بالقوه، آن‌ها را با نقاشی‌های ویژه ارائه کردند. بنا به گزارش وب سایت ایتالیایی milanotoday، این پروژه اولیه که در هجدهم نوامبر افتتاح شده، با هدف استفاده بهینه از سطوح داخلی قطار‌ها راه اندازی گشته است.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن هاشمی، در همایش شورایاران منطقه ۱۹، افزود: همانطور که می‌دانید شورای محله یک نهاد مویرگی از فصل مترقی از قانون شوراها است که آیت الله طالقانی بنیانگذار آن بود. وی ادامه داد: در هر محله اولویت با شورایاری‌ها است و در منطقه ۱۹ نیز این موضوع با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد. همچنین منطقه ۱۹ ظرفیت‌های توسعه بسیار زیادی دارد که زیر ساخت هایش نیز فراهم است. وی بیان داشت: منطقه ۱۹ با داشتن بازارهای محلی و زمین‌های ذخیره شهری یک ظرفیت توسعه بزرگی دارد که در منطقه ۱۹ میتوان گام بزرگی برداشت. مسجد جامعی گفت: سرای محله ظرفیت خوبی دارد که باید از ظرفیت آن استفاده شود.

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- حجت‌الاسلام عبداللهی با اشاره به وجود هزاران پرونده ساخت و ساز غیرمجاز در شهرداری‌ها گفت: تا یکسال آینده باید تکلیف ساختمان‌های غیرمجاز که در امور اراضی به صورت غیرمجاز و غیرقانونی ساخته شده است توسط دستگاه‌های مربوطه تعیین تکلیف شود. وی زمان تعیین تکلیف ساختمان‌های بدون مجوز را تا یک سال آینده بیان کرد و افزود: تا یکسال آینده باید تکلیف ساختمان‌های غیرمجاز که در امور اراضی به صورت غیرمجاز و غیرقانونی ساخته شده است توسط دستگاه‌های مربوطه تعیین تکلیف شود. اگر تعیین تکلیف نکردند و طبق قانون خسارت‌های بعدی برعهده مامور است. رئیس کل دادگستری استان مرکزی زمان تعیین تکلیف ساختمان‌های بدون مجوز را تا یک سال آینده بیان کرد و افزود: تا یکسال آینده باید تکلیف ساختمان‌های غیرمجاز که در امور اراضی به صورت غیرمجاز و غیرقانونی ساخته شده است توسط دستگاه‌های مربوطه تعیین تکلیف شود. اگر تعیین تکلیف نکردند و طبق قانون خسارت‌های بعدی برعهده مامور است.

نظرها

اخبار بیشتر