وزیر آموزش و پرورش فردا به قزوین سفر می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
وزیر آموزش و پرورش فردا به قزوین سفر می‌کند

وزیر آموزش و پرورش فردا به قزوین سفر می‌کند

مهرخبرگزاری مهر |
قزوین- محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش روز شنبه برای شرکت در دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی به قزوین سفر می کند.

به گزارش خبرنگار مهر دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی از فردا شنبه به مدت ۲ روز در قزوین برگزار می‌شود.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به همراه معاونان خود در این همایش شرکت و سخنرانی خواهد کرد.

شرکت در گردهمایی مدیران کل آموزش و پرورش استانها، رونمایی از تمبر یادبود همایش از دیگر برنامه‌های سفر وزیر آموزش و پرورش به قزوین است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

افتتاح نمایشگاه هویت شامل موضوعات مرتبط با هویت اسلامی، برگزاری ۱۸ کارگاه، پنل و نشست علمی، جلسه مشترک شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش با مدیران کل استانها از دیگر برنامه‌های همایش هویت کودکان ایران اسلامی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر