تلاش دوباره بایرن مونیخ برای جذب سانه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
تلاش دوباره بایرن مونیخ برای جذب سانه

تلاش دوباره بایرن مونیخ برای جذب سانه

نودخبرگزاری نود |
سانه احتمالاً تابستان بعد راهی بایرن مونیخ می شود.

به گزارش وبسایت نود، بایرن مونیخ از جذب سانه ناامید نشده است.

بایرن مونیخ در تابستان قبل تلاش زیادی کرد تا لروی سانه را جذب کند ولی مبلغ درخواستی بالای منچسترسیتی که حداقل ۱۳۵ میلیون پوند برآورد می‌شد، بایرن مونیخ را کمی مردد ساخت، بعد از ان نیز مصدومیت بلندمدت سانه، عملا انتقال وی را در این فصل منتفی کرد.

با این وجود تلگراف در گزارش اخیر خود مدعی شده است بایرن مونیخ نه تنها از جذب سانه ناامید نشده که همچنان نسبت به خرید او بسیار امیدوار است. آنها خوشبین هستند تابستان بعد با مبلغ به مراتب کمتری بتوانند سانه را جذب کنند، چرا که او وارد ۱۲ ماه پایانی قراردادش خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

ضمن اینکه از منچستر خبر رسیده است که هم‌تیمی‌های سانه تقرببا اطمینان دارند که او در تابستان بعد به کشورش بازخواهد گشت تا برای بایرن توپ بزند و البته منچسترسیتی نیز تلاش برای یافتن جانشین سانه را آغاز کرده و میکل اویارزبال از سوسیداد یکی از گزینه‌های این تیم است.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر4 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر