شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سیاسی

شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
محمود احمدی‌نژاد روز جمعه ۲۴ آبان به استان سیستان و بلوچستان سفر و در میان جمعی از مردم این شهر سخنرانی کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

براساس فیلم‌ها و تصاویری که از سخنرانی احمدی‌نژاد در زاهدان منتشر شده، در این مراسم شعارهایی علیه روحانی مطرح شده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ احمدی‌نژاد در بخشی از سخنان خود گفت: ملت ایران همیشه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستادگی کرده است. مقاومت بی‌نظیر و ستودنی ملت ما در دفاع مقدس و در طول تاریخ در برابر هجمه بیگانگان، الگوی عزت‌مداری همه ملت‌ها است. از بیگانگان نباید امید و انتظاری داشته باشیم. تا زمانی که ضعیف باشیم آنان به ایران و ایرانی چشم طمع خواهند داشت.

وی ازود: مقاماتی که به جای تدبیر و رفع مشکلات به دنبال حل مشکل از طریق اراده دشمنان و یا ترحم آنان هستند بدانند که سیاست آنان بر خلاف نظر ملت و در جهت تضعیف تاریخی ملت ایران و موجب باز شدن راه سلطه اجانب است. خوب است گزارشی از دستاورد مذاکرات و توافق‌های قبلی در سالهای ۸۰ تا ۸۳ و در سالهای اخیر به ملت بدهند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

احمدی نژاد گفت: ملت ایران همیشه به دنبال تعامل و همکاری با همه ملت‌ها اما بر اساس احترام و عدالت بوده و خواهد بود. آنانی که در عین برخورداری کامل از رفاه و ثروت، مردم را به تحمل و مقاومت دعوت می‌کنند بدانند که ملت مقاوم است و از حقوق اساسی و استقلال خود کوتاه نخواهد آمد.

فیلم شعار علیه روحانی

شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 8شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 9شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 10شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 11شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 12شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 13شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 14شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 15شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 16شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 17شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 18شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 19شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 20شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 21شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 22شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 23شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 24شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 25شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 26شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 27شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 28شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 29شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 30شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 31شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 32شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 33شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 34شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس - 35

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تماشا کنید: ریاضت اقتصادی برای مردم، افزایش بودجه برای مصباح یزدی

انتخابانتخاب1 روز قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ حسن روحانی، رئیس جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه به مجلس گفته بود: «بودجه سال آینده بودجه استقامت و مقابله با تحریم است»؛ با این حال نگاهی به ردیف‌های بودجه نشان می‌دهد که گویا برخی موسسات بودجه بگیر، سهم چندانی از این «استقامت» ندارند.

پایان یک اتهام …

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
گزارش سازمان ملل مشخص کرد سخنان سعودی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها درباره اتهام به ایران در زمینه حمله به آرامکو، فقط گمانه‌زنی بوده و نه ارائه اطلاعات دقیق و درست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ۲۳ شهریور امسال بود که برخی شهروندان سعودی در منطقه بقیق از شنیدن صدا‌هایی خبر دادند. اما بلافاصله جنبش انصارالله یمن، این حمله را تایید و آن را پاسخی به حمل ۱۵۰۰ روزه سعودی‌ها و شهادت بیش از ۴۰ هزار یمنی می‌داند. خبرگزاری رویترز در روز گذشته با انتشار گزارشی به نقل از دبیر کل سازمان ملل به صراحت می‌گوید این سازمان اعلام کرده است نمی‌تواند ایرانی بودن پهپاد‌ها و موشک‌های مورد استفاده در حمله به آرامکو را تایید کند. به نظر می‌رسد هر چند آمریکایی‌ها و سعودی‌ها تلاش کردند در این سه ماه با جعل سند و مدرک سازی بتوانند پرونده‌ای در این خصوص برای ایران باز کنند با گزارش سازمان ملل مشخص شد سخنان سعودی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها فقط گمانه زنی بوده و نه ارائه اطلاعات دقیق و درست.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
قرارداد صادرات گاز ایران به این کشور در سال ۱۹۹۶ به امضای دو طرف رسید و بر طبق این قرارداد ایران تا سال ۲۰۲۶ باید روزانه ۲۷ میلیون متر مکعب گاز به این کشور صادر کند. در بخش LNG نیز قطر، الجزایر و آمریکا مهم‌ترین صادرکنندگان گاز به کشور ترکیه طی چند سال گذشته بوده‌اند. صادرات گاز ایران به ترکیه همواره با مشکلات عدیده ­ای روبه­ رو بوده؛ قیمت و کیفیت گاز وارداتی بارها مورد مناقشه طرفین بوده است. اما با وجود همه این مسائل و فشار‌های آمریکا درطول مدت تحریم، هیچ­گاه گاز صادراتی ایران به ترکیه قطع نشده و همواره صادرات گاز ایران به ترکیه ادامه داشته است. به طوری که در مقاطعی که صادرات نفت کشور با چالش‌های جدی مواجه بوده است صادرات گاز ایران اما درآمدی پایدار و تحریم ناپذیر برای کشور تامین نموده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
جلسه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری چهارشنبه ۲۰ آذر برگزار شد. به ریاست جهانگیری، معاون اول رییس جمهوریاعتمادآنلاین| جلسه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران و وزرای نفت، صنعت و اقتصاد چهارشنبه ۲۰ آذر برگزار شد. منبع: ایسنا

نظرها

اخبار بیشتر