زن در دادگاه: این مرد ۲۰ سال پیش به من تجاوز کرد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

زن در دادگاه: این مرد ۲۰ سال پیش به من تجاوز کرد!

فراروخبرگزاری فرارو |
متهم: من خواستگاری را به هم نزدم بلکه پدر این خانم مانع ازدواج ما شد. من و خانواده‌ام از عهده این شروط برنمی‌آمدیم. بعد از این ماجرا هرکدام از ما دنبال زندگی خودمان رفتیم؛ من هم ازدواج کردم و دیگر ارتباطی با خانواده این خانم نداشتم. من و همسرم صاحب فرزند شدیم و شرایط اقتصادی خیلی خوبی هم برایم درست شد و مرد ثروتمندی شدم. حالا بعد از ۲۰ سال این زن چنین ادعایی کرده است در حالی که من به او تجاوز نکردم.
زن در دادگاه: این مرد ۲۰ سال پیش به من تجاوز کرد! - 0

زنی با شکایت به دادگاه مدعی شد ۲۰ سال پیش از سوی جوانی که در آن زمان خواستگارش بود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

به گزارش شرق، این زن در ابتدا به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد مورد آزار قرار گرفته است. با توجه به ادعای مطرح‌شده پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.

شاکی در توضیح ادعایش گفت: من ۲۰ سال قبل خواستگاری داشتم که از اقوام ما بود. او گاهی به دیدن من می‌آمد و مرا تا دانشگاه می‌رساند و اگر کمکی لازم داشتم انجام می‌داد. یک بار که برای بردن من به دانشگاه آمده بود، مرا به خانه پدری‌اش برد و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد از آن از من خواهش کرد درباره آنچه اتفاق افتاده است به کسی چیزی نگویم. سپس به خواستگاری‌ام آمد، اما بعد پشیمان شد و همه چیز تمام شد. این موضوع بسیار من را اذیت می‌کرد و حالم را بد کرده بود.

شاکی ادامه داد: مدتی بعد از به‌هم‌خوردن خواستگاری، جوان دیگری به خواستگاری من آمد و با او ازدواج کردم. زندگی خوبی داشتم؛ شوهرم مرا دوست داشت و ما صاحب دو فرزند شدیم. چندسالی از این ماجرا گذشت تا اینکه من دچار افسردگی شدید شدم. شوهرم سعی می‌کرد به من کمک کند، اما نمی‌توانست. با اصرار زیاد شوهرم پیش یک روا‌ن‌شناس رفتم و با او صحبت کردم. بعد از چند جلسه با تکنیک‌هایی که روان‌شناس می‌دانست توانست مشکل مرا تشخیص دهد و من خاطره‌ای که باعث شده بود افسرده شوم را به یاد آوردم. به روان‌شناس گفتم به‌خاطر اینکه به من تجاوز شده است دچار افسردگی شده‌ام. او به من پیشنهاد کرد موضوع را به شوهرم بگویم و از مرد متجاوز شکایت کنم. او گفت: با مجازات آن مرد حال من بهتر می‌شود. وقتی موضوع را به شوهرم گفتم او قبول کرد کمکم کند و تصمیم گرفتم شکایت کنم.

وقتی زن شاکی مشخصات مردی که مدعی بود به او تعرض کرده است را به دادگاه داد، قضات این مرد را احضار کردند. با حضور مرد میان‌سال او اتهام تجاوز را رد کرد و گفت: من عاشق این زن بودم و خیلی دوستش داشتم؛ همه کارهایش را انجام می‌دادم و هر روز او را به دانشگاه می‌بردم. آن‌قدر عاشقش بودم که تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم، خودش هم راضی بود و او هم من را دوست داشت. وقتی به خواستگاری‌اش رفتم پدرش شروطی گذاشت که اجرای آن‌ها برایم غیرممکن بود. او تعداد زیادی سکه طلا مهریه خواست و بعد هم گفت: باید در یکی از مناطق خوب تهران خانه‌ای به نام دخترش بخرم. پدر این دختر می‌گفت: اگر به هر دلیلی تو بمیری، دختر من بدبخت می‌شود و من باید تضمینی برای خوشبختی دخترم داشته باشم.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث دیروز

متهم ادامه داد: من نتوانستم شروط را برآورده کنم و خواستگاری به هم خورد. من خواستگاری را به هم نزدم بلکه پدر این خانم مانع ازدواج ما شد. من و خانواده‌ام از عهده این شروط برنمی‌آمدیم. بعد از این ماجرا هرکدام از ما دنبال زندگی خودمان رفتیم؛ من هم ازدواج کردم و دیگر ارتباطی با خانواده این خانم نداشتم. من و همسرم صاحب فرزند شدیم و شرایط اقتصادی خیلی خوبی هم برایم درست شد و مرد ثروتمندی شدم. حالا بعد از ۲۰ سال این زن چنین ادعایی کرده است در حالی که من به او تجاوز نکردم.

قاضی خطاب به مرد میان‌سال گفت: خودت مدعی هستی شاکی را به دانشگاه می‌بردی و می‌آوردی؛ چرا این کار را می‌کردی؛ این کار رابطه نامشروع است پس قبول داری رابطه نامشروع داشتی. متهم گفت: من آدم بدی نبودم و با قصد و نیت بدی این کار را نمی‌کردم و خانواده‌های ما در جریان این مسئله بودند.

سپس شاکی گفت: همین که می‌بینم این مرد در دادگاه دست‌هایش می‌لرزد و حالش بد است، برایم کافی است. او زندگی من را تباه کرد و من با این کار انتقامم را از او گرفتم. گفته‌های زن در حالی است که پزشکی قانونی درخصوص تعرض به او اظهار نظر نکرده و گفته است بعد از ۲۰ سال امکان تشخیص آن وجود ندارد.

قضات با پایان جلسه دادگاه برای صدور رأی وارد شور شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو2 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/
همشهریهمشهری2 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

در باشگاه استقلال چه تغییراتی اتفاق افتاده؟

خبری15 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - شنبه ۲۳ آذرماه

خبری17 ساعت قبل

آلودگی مجدد هوا و افزایش چشم‌گیر آلاینده‌ها

خبری19 ساعت قبل

ارتباط فیلم‌های فصل جوایز هالیوود با اغتشاش‌های یک‌سال اخیر

مشرق‌نیوز10 دقیقه قبل

گزارش اختصاصی الف آخرین تحولات میدانی استان الجوف یمن؛ دفع حملات مزدوران رژیم سعودی پس از ۱۶ ساعت درگیری سنگین و نفس گیر + نقشه میدانی

الف23 دقیقه قبل

مظنه خرید آپارتمان در منطقه ستارخان

میزان‌آنلاین25 دقیقه قبل

دروغ مذاکره که کنتور نمی‌اندازد هرچه بزرگ‌تر، بهتر!

مشرق‌نیوز25 دقیقه قبل

ترین‌های هفته پانزدهم لیگ برتر| استقلال، قائدی و کالدرون در جمع برترین ها+جدول

الف25 دقیقه قبل

عرضه آجیل یلدای امسال با قیمتی کمتر از پارسال

نامه‌نیور30 دقیقه قبل

مونتلا: بارها در طول زندگی خود زمین خورده‌ام اما همیشه برخاسته‌ام؛ لائوتارو مارتینز واقعا من را تحت تاثیر قرار داده است

طرفداری32 دقیقه قبل