وقتی سر سرمربی مالت در بازی تیمش با اسپانیا شکست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
وقتی سر سرمربی مالت در بازی تیمش با اسپانیا شکست

وقتی سر سرمربی مالت در بازی تیمش با اسپانیا شکست

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- در جریان دیدار دو تیم اسپانیا و مالت در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ اتفاق عجیبی رخ داد. ریموند فاروگیا، سرمربی مالت دراین بازی علاوه بر درد باخت سنگین تیمش، درد شکستگی سرش را هم کشید و قطعا خاطره خوبی از این بازی در ذهنش نخواهد ماند.

به گزارش فوتبالی، در نیمه دوم این بازی و دقیقا دردقیقه ۶۴ مسابقه بود که سر سرمربی مالت به سقف نیمکت ذخیره‌ها برخورد کرد و دچار شکستگی شد و همین اتفاق سبب شد تا اعضای کادرپزشکی مالت سریعا به سراغش بروند و برای برطرف کردن این مشکل وارد عمل شوند تا سریعا خونریزی سر او را متوقف کنند. البته درنهایت بعد از بند آمدن خونریزی، زخم سر آقای فاروگیا با چسب زخم بسته شد. این اتفاق سبب شد تا سرمربی مالت متحیر و آرام روی نیمکت بنشیند و پزشکان هم مقداری یخ روی گردن او قرار دادند تا مانع از خونریزی مجدد این زخم شوند.

در سایت خبری بخوانید: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

آقای فاروگیا به عنوان فوتبالیست هم سابقه رویارویی با اسپانیا را در کارنامه فوتبالی اش داشته و یکی از بازیکنانی بود که در بازی مالت اسپانیا در روز ۲۱ دسامبر سال ۱۹۸۳ که با باخت ۱-۱۲ مالتی‌ها همراه بود، در زمین حضور داشته. حالا این بار او در قامت سرمربی مالت شاگردانش را مقابل اسپانیا هدایت کرد و البته در این بازی هم علاوه بر آنکه تیمش متحمل باختی سنگین مقابل ماتادورها شد، خود او هم با سری شکسته به خانه بازخواهد گشت.

۶۳۶۳

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر