واکنش توئیتری ترامپ به مجرم شناخته شدن راجر استون
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

واکنش توئیتری ترامپ به مجرم شناخته شدن راجر استون

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما به نقل از رویترز, پس از محرز شدن اتهام دروغگویی راجر استون مشاور پیشین ترامپ، وی در پیام‌های توئیتری به این موضوع واکنش نشان داد.ترامپ در پیام‌هایی توئیتری نوشت: آن‌ها حالا راجر استون را به خاطر دروغگویی محاکمه می‌کنند و می‌خواهند او را برای سالیان طولانی زندانی کنند. چرا آن‌ها کاری درباره هیلاری کلینتون، کومی، استزوک، پیج، مک کیب، استنان، کلاپر، آدام شیف دمدمی مزاج، نلی، استیل و دیگران انجام نمی‌دهند؟ چرا آن‌ها کاری درباره مولر انجام نمی‌دهند؟ آیا آن‌ها دروغ نگفته‌اند؟

او در پیامی دیگر نوشت: تاریخ کشور ما تاکنون شاهد این برخورد دوجانبه و ریاکاری نبوده است.

گفتنی است: راجر استون دوست و مشاور ترامپ به علت دروغگویی به کنگره و اتهامات دیگر مجرم شناخته شد. استون (Roger Stone) یکی از دوستان قدیمی و قابل اعتماد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه به علت دروغگویی به کنگره، رشوه به شاهدان و پنهان کاری روابطش با وبسایت ویکیلیکس در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ گناهکار شناخته شد.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

استون به خاطر هفت اتهام که ضد وی ایراد شد در دادگاهی در شهر واشنگتن محاکمه شد. از جمله این اتهامات بیان سخنان دروغ، سنگ اندازی در مسیر قانون و رشوه دادن به شاهدان بود.

این اتهامات را رابرت مولر بازپرس ویژه بررسی پرونده دخالت روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا ضد راجر استون ۶۷ ساله وارد کرده بود. مولر اعلام کرد که استون کنگره را گمراه کرده است. او اعلام کرد که استون درباره تماس‌های خود با وبسایت ویکیلیکس در زمان برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. مولر همچنین راندی کردیکو (Randy Credico) مشاور راجر استون را به حمایت از دروغگویی‌های وی متهم کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر