هوای اصفهان سالم شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اجتماعی
هوای اصفهان سالم شد

هوای اصفهان سالم شد

ایمناخبرگزاری ایمنا |
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ۹۶ در وضعیت سالم ثبت شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز شنبه بیست و پنجم آبان ماه با میانگین ۹۶ در وضعیت قابل قبول «سالم» ثبت شد.

در نخستین ساعات روز شنبه نیز هوای این کلانشهر با میانگین ۶۴ در وضعیت سالم قرار دارد.

بنابر اعلام اداره کل هواشناسی امروز با ورود سامانه ناپایدار به استان غبار آلودگی در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان کاهش خواهد یافت.

بر این اساس شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های پایش دائم از جمله میدان احمدآباد روی عدد ۱۶۲، خیابان‌های استانداری روی عدد ۱۰۳، خیابان پروین روی عدد ۹۸، خیابان دانشگاه روی عدد ۹۲، خیابان رودکی روی عدد ۸۹ گزارش می‌شود.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

امروز کیفیت هوا در سه شهر شاهین شهر با میانگین ۸۲، کاشان با میانگین ۶۸ و مبارکه با میانگین ۷۹ در وضعیت قابل قبول «سالم» است.

ایستگاههای پایش هوای شهرهای نجف آباد، سجزی، خمینی شهر، زرین شهر، لنجان و دولت آباد به دلایل نامشخص خاموش است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است. کد خبر ۳۹۶۹۶۹

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر