پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم

پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مناظر طبیعت استان کردستان در فصل پائیز جلوه‌ای رنگارنگ از زیبایی‌های خدادای را به تصویر کشده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مناظر طبیعت استان کردستان در فصل پائیز جلوه‌ای رنگارنگ از زیبایی‌های خدادای را به تصویر کشده است؛ جاذبه‌های طبیعی این خطه از سرزمین آنقدر دیدنی‌ست که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند.

روستای شیان از توابع بخش مرکزی شهرستان سنندج قطعه‌ای از بهشت ایران زمین است، روستایی که در ۶۰ کیلومتری سنندج و از یک دهه گذشته به‌عنوان روستای هدف گردشگری معرفی شده و سال گذشته هم در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.

روستای نران نیز از توابع بخش مرکزی شهرستان در ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی سنندج و در جاده سنندج-کامیاران واقع شده که طبیعت منحصر به فرد آن، معرف خاص و عام است.

عکاس تسنیم برای به تصویر کشیدن گوشه‌ای بسیار کوچک از طبیعت زیبای پاییزی روستای شیان و نران حاضر شده که در ادامه می‌بینید:

پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 7پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 8پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 9پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 10پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 11پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 12پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 13پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 14پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 15پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 16پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 17پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 18پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 19پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 20پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 21پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 22پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 23پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 24پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 25پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 26پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 27پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 28پاییز رنگارنگ استان کردستان به روایت تصاویر‌ - 29

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو2 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر