اسبقیان: نامه‌ای مبنی بر تعویق انتخابات والیبال ندیده‌ام/ ثبت نام سرپرست تنیس در انتخابات آسیایی بررسی می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. ورزشی
اسبقیان: نامه‌ای مبنی بر تعویق انتخابات والیبال ندیده‌ام/ ثبت نام سرپرست تنیس در انتخابات آسیایی بررسی می‌شود

اسبقیان: نامه‌ای مبنی بر تعویق انتخابات والیبال ندیده‌ام/ ثبت نام سرپرست تنیس در انتخابات آسیایی بررسی می‌شود

فارسخبرگزاری فارس |
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی گفت: نامه‌ای مبنی بر تعویق انتخابات والیبال ندیده‌ام شاید این نامه خدمت وزیر آمده باشد اما ارجاع نشده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی درباره صحبتهایی که کمیسیون اصل ۹۰ درباره انتخابات فدراسیون والیبال داشته، اظهار داشت: ضمن احترام به کمیسیون اصل ۹۰ باید بگویم وزارت ورزش تعامل خوبی با مجلس داشته اما انتخابات در زمان اعلام شده انجام می‌شود.

وی افزود: وزارت ورزش سوالاتی را که کمیسیون دارد، با مستندات ارائه می‌دهد البته من سوالاتی ندیدم. اگر سوالات مطرح شود وزارت پاسخ می‌دهد.

اسبقیان در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون اصل ۹۰ نامه‌ای به وزارت ورزش درباره تعویق انتخابات زده، عنوان کرد: من ندیدم شاید این نامه خدمت وزیر آمده باشد اما ارجاع نشده است.

مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون ورزشی درباره اینکه انتخابات فدراسیون دوومیدانی چه زمانی انجام می‌شود گفت: اجازه دهید ثبت نام و انجام شود بعد از آن اسامی بعد از تایید احراز مدیریتی اعلام می‌شود تا به مراجع امنیتی برود.

اسبقیان در پاسخ به این سوال که پایان دوره چهار ساله فدراسیون تنیس قبل از دوومیدانی بوده و ثبت نام از نامزدها انجام نشده و سرپرست تنیس برای انتخابات آسیا ثبت نام کرده، خاطر نشان کرد: ثبت نام سرپرست مورد بررسی قرار می‌گیرد. نظر وزارت ورزش این است که شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم شود. نظر وزیر این است که فدراسیون‌ها ثبات داشته باشند، به ویژه فدراسیون‌های المپیکی که رصد می‌شوند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی درباره اینکه شنیده شده نایب‌رئیس تنیس روی میز قرار است به عنوان سرپرست معرفی شود، یادآور شد: در جریان نیستم. در خصوص سرپرست، وزارت ورزش تصمیم می‌گیرد.

وی همچنین درباره پایان دوره ۴ ساله روسای فدراسیون پزشکی ورزشی و تنیس روی میز، عنوان کرد: نظر وزیر ورزش این است که در خصوص این فدراسیون‌ها تعیین تکلیف شود این هفته وضعیت مشخص می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست‌های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت: «به طلوع استراماچونی نزدیکیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»

نظرها

اخبار بیشتر