نمایش «خاک و تاج» در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. فرهنگ
نمایش «خاک و تاج» در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود

نمایش «خاک و تاج» در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود

زهرا صبری از 30 آبان نمایش «خاک و تاج» را در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌برد.

اعتمادآنلاین| نمایش «خاک و تاج» با طراحی و کارگردانی زهرا صبری جدیدترین اثر گروه تئاتری «یاس تمام» است که از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۳۰ آبان اجرای عمومی خود را در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌کند.

این اثر نمایشی که برگرفته از نمایشنامه‌های «هملت» و «مکبث» ویلیام شکسپیر است و توسط گیتی صفرزاده نوشته شده، پیش از این در فستیوال‌های بین‌المللی کشورهای فرانسه و روسیه به صحنه رفته است.

سعید ابک و فهیمه باروتچی بازیگران «خاک و تاج»، حداد حیدری آهنگساز، علی کوزه‌گر طراح نور، رفعت هاشمی سی‌سخت و مرضیه سرمشقی طراح و سازنده عروسک، گلچهر دامغانی راوی، هایده حسین زاده دستیار اجرا، مهدی آشنا و ارغوان عرب سرخی عکاس، علی ذاکری و آهو قدس مدیران صحنه و محسن ولیحی طراح پوستر و بروشور این اثر نمایشی هستند.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

به زودی فروش بلیت اجرای «خاک و تاج» در سایت تیوال آغاز می‌شود.

منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در دنیای امروز تولید محصولات لبنی نقش بسیار مهمی در معادلات جهانی و توسعه صنعتی کشورها ایفا می‌کند زیرا این مواد غذایی سهم مهمی در رژیم غذایی انسان و سلامت جامعه ایفا می‌کنند. محققان بانک میکروارگانیسمهای مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران با همکاری گروه زیست فناوری میکروبی دانشگاه علم و فرهنگ موفق به معرفی گونه جدید مخمری از محصولات لبنی شدند. وی افزود: بررسی‌های سیستماتیک و فیلوژنی انجام شده منجر به معرفی گونه جدید مخمری از گروه آسکومایست‌ها با عنوان Saccharomycopsis oxydans گردید. این مخمر کند رشد و هوازی بوده و در دماهای نسبتا پایین رشد می‌کند و قابلیت تولید جوانه‌های چندگانه را دارا می‌باشد. به گزارش مهر، مخمر مذکور با انتشار مقاله‌ای در ژورنال بین المللی سیستماتیک میکروبیولوژی (IJSEM‌) به جامعه جهانی قارچ شناسی معرفی ضد و هم اکنون این سویه مخمری در بانک میکروارگانیسم است.

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار فارس، مراسم بازمعرفی کتاب ویژه معرفی اثر «یک محسن عزیز» در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد. * شفیعی: برادر محسن خط شکن بودبر اساس این گزارش، شفیعی فرمانده شهید وزوایی در بازی دراز در این مراسم اظهار داشت: برای فرمانده محسن سمت کمترین ارزش را داشت و او خدمت را ارزشمند می‌شمرد، شاید جزو اولین نفراتی بود که در بازی دراز مجروح شد. شهید وزوایی در این کتاب کاملا زنده است و حضور جدی دارد. ما در این کار ابعاد دیگری از شهید وزوایی خصوصا در حوزه خانواده را می‌بینیم. * مروری بر کتاب «محسن عزیز» غفار حدادی در مقدمه این اثر درباره روش کار و شخصیت شهید وزوایی می‌نویسد: «روزی در میانه هجده‌سالگی شبیه ما بود.

نظرها

اخبار بیشتر