راموس: مالت از دقیقه اول بازی بسیار دفاعی ظاهر شد؛ از طرفداران حاضر در ورزشگاه به خاطر حمایتشان تشکر می‌کنم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
راموس: مالت از دقیقه اول بازی بسیار دفاعی ظاهر شد؛ از طرفداران حاضر در ورزشگاه به خاطر حمایتشان تشکر می‌کنم

راموس: مالت از دقیقه اول بازی بسیار دفاعی ظاهر شد؛ از طرفداران حاضر در ورزشگاه به خاطر حمایتشان تشکر می‌کنم

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
کاپیتان لاروخا، در هنگام تعویض از زمین مسابقه در دقیقه 60 بازی مقابل مالت، به صورت ایستاده از جانب تماشاگران تشویق شد.

طرفداری - شب گذشته (۱۵ نوامبر) دو تیم اسپانیا-مالت از چهارچوب هفته نهم رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۷ بر ۰ به سود لاروخا به پایان رسید. سرخیو راموس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا پس از بازی در گفت و گویی شرکت کرد.

به گزارش Marca، زمانی که راموس با تصمیم مورنو، در دقیقه ۶۰ بازی از زمین مسابقه تعویض شد، تماشاگران حاضر در ورزشگاه رامون کارنزا کادیز، کاپیتان لاروخا را به دلیل تعهدی که به تیم ملی کشورش دارد، ایستاده تشویق کردند. مدافع باتجربه تیم ملی اسپانیا در این خصوص گفت:

من از این بابت بسیار خوشحالم. چه راهی بهتر از این که ادای احترام تماشاگران حاضر در ورزشگاه نسبت به من، در شب چنین پیروزی مقتدرانه‌ای انجام شود. امشب برایم از دو جنبه فردی و تیمی، لذت بخش بود. می‌خواهم از تمامی طرفداران حاضر در ورزشگاه به حاظر حمایت هایشان تشکر کنم. تماشاگران فوتبال همیشه بخش مهمی از این ورزش هستند و امشب فوق العاده از ما حمایت کردند. امیدوارم در بازی بعدیمان در ورزشگاه واندا متروپولیتانو نیز، هوادارانمان به ورزشگاه بیایند و حمایتشان را داشته باشیم.

در سایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

راموس در خصوص بازی با مالت گفت:

مالت از دقیقه اول بازی، بسیار دفاعی ظاهر شد. با این حال، اصرار ما بر این بود که از طریق وینگر هایمان آن‌ها را تحت فشار بگذاریم. برای همه کسانی که اولین بازیشان برای اسپانیا را انجام دادند، خوشحالم. شرایط این مسابقه طوری بود که به ما اجازه تغییرات را می‌داد و مربی نیز برخی تغییرات را انجام داد. البته من به تعویض شدن عادت ندارم و نمی‌خواهم به دیدن مسابقات از روی نیمکت عادت کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر