مسئولان در تعطیلات؛ برف تهران را قفل کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی

در ادامه بخوانید

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

باران پاییزی و هوای پاک

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، باران، هدیه امروز ابر‌های آسمان به مردم شهر بود. امروز بعضی‌ها به رسم مهربانی، کنار هم زیر باران رفتند. امروز هوای باران خورده شهر حسابی صاف بود. البته ترافیک سنگین در خیابان‌ها هم سریال تکراری روز‌های بارانی پایتخت بود. خلاصه اینکه پس از چند روز آلودگی هوا، مردم شهر یک روز پاییزی خوب را پشت سر گذاشتند.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
ایسنا/یزد مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد، گفت: افزایش بهداشت حقوقی و آگاه سازی مردم نسبت به قوانین و مقررات و تکالیفشان می‌تواند کمک شایانی به کاهش وسیع حجم پرونده‌ها در مراجع قضایی داشته باشد. «محمدرضا زارع» در حاشیه برگزاری طرح هر مسجد یک حقوقدانان، افزود: سازمان بسیج حقوقدانان استان یزد علاوه بر ورود به عرصه‌های تخصص علمی و پژوهشی، طرح‌های خود را با دقت و طمانینه خاص حقوقی پیگیری می‌کند و در عرصه عام و خدمات‌رسانی عمومی و همچنین در حوزه آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کرده است. وی یادآور شد: تاکنون بیش از پنج هزار و ۹۸۰ مورد مشاوره حقوقی و ارشادات قضایی به صورت فردی و هشت کارگاه آموزشی به صورت تخصصی و گروهی توسط دبیرخانه استانی طرح که در مسجد امیرچخماق مستقر می‌باشد، ارائه شده است. مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان گفت: در حال حاضر دو هزار و ۱۷۹ مسجد در سطح استان موجود است که ۷۷۸ مسجد آن در مرکز استان قرار دارد و از طرف دیگر تعداد یک هزار و ۹۸۰ نفر حقوقدان مجرب اعم از قضات برجسته استان، اساتید حقوقی، وکلا و مشاورین، سردفتران و مدیران حقوقی در سطح استان هستند که ظرفیت عظیمی را برای ارتقاء دانش حقوقی آحاد جامعه دارند. انتهای پیام

چگونه از سرایت آنفولاآنزا در خانه پیشگیری کنیم (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ آقای یحیی جعفری صبح امروز با حضور در مجتمع قضایی شهید فهمیده، از نزدیک در جریان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات کارکنان این مجتمع قرار گرفت. وی همچنین در ملاقات مردمی، ​ به مطالبات مراجعان رسیدگی و با بررسی پرونده‌های قضایی دستور لازم را صادر کرد. رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران همچنین امروز به کانون اصلاح و تربیت رفت و پای درددل مددجویان این مجموعه تربیتی نشست. بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع‌های قضایی سطح شهر تهران ادامه دارد.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، آقای محمد علی اسفنانی، گفت: باشکایت شکات خصوصی و گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، پرونده تخلف شرکت مذکور برای رسیدگی به این اداره کل ارسال و به شعبه ششم هیات بدوی تعزیرات حکومتی تهران ارجاع شد. وی افزود: شعبه پس از رسیدگی و احراز تخلف، مدیر عامل شرکت را جمعا به مبلغ ۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد که ۲ میلیارد و ۳۰۷ میلیون ریال آن مربوط به شکات خصوصی پرونده است که از جهت اضافه دریافتی باید بازگردانده شود.

نظرها

اخبار بیشتر