از حقیقت نحوه تولید سوسیس و کالباس مطلع شوید + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

از حقیقت نحوه تولید سوسیس و کالباس مطلع شوید + فیلم

بازرس انجمن بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، جزئیات نحوه تولید سوسیس و کالباس را تشریح کرد.
از حقیقت نحوه تولید سوسیس و کالباس مطلع شوید + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، شایعه‌های زیادی درباره نحوه تولید سوسیس و کالباس در جامعه و فضای مجازی شنیده می‌شود که برخی از آنها صحت دارد و برخی دیگر کذب است.

بهادر حاجی محمدی، بازرس انجمن بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با حضور در برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر»، جزئیات نحوه تولید سوسیس و کالباس را بیان و آمار دقیق از تخلف‌ها را تشریح کرد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
محل کم شدن وزن در بدن بستگی به ژنتیک، سطح هورمون، سن و استرس دارد. اگر خانواده تان با کاهش وزن میان تنه مشکل داشتند، ممکن است شما نیز مانند آنها این مشکل را داشته باشید. خارج شدن سطح هورمون‌ها از تعادل می‌تواند روی سرعت کاهش وزن تاثیر گذار باشد. ۳- تغییر نوع ورزش: ورزش در کنار برنامه غذایی علاوه بر کمک به کاهش وزن مناسب از بافت‌های عضلانی بدن نیز محافظت می‌کند. در کنار آن می‌توانید ورزش قدرتی نیز داشته باشید تا بتوانید در کاهش چربی شکم موفق‌تر باشید.

تاسیس صندوق پژوهش فناوری حوزه نفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر نفت: صندوق پژوهش فناوری حوزه نفت، گاز و پتروشیمی با هدف حمایت از کسب و کار‌های نوپا و طرح‌های این حوزه با اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیارد تومان تأسیس خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه رویداد توسعه فناوری کالا‌های پر مصرف حوزه گاز در صندوق نوآوری و شکوفایی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: حمایت از کسب و کار‌های نوپا و محصولات بومیتاسیس صندوق پژوهش فناوری حوزه نفت با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانوی ادامه داد: با اجرای طرح خرید تضمینی تمام محصولات ساخته شده در داخل توسط شرکت‌های دانش بنیان در صورت داشتن استاندارد‌های داخلی به قیمت توافق شده خریداری خواهند شد. آقای علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی نیز گفت: صندوق پژوهش فناوری وزارت نفت درخواستش در حال بررسی و به زودی مجوز خواهد گرفت.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
نمونه آن نیز در لایحه بودجه ۹۹ مشهود است. رویه سال‌های گذشته در بودجه سال ۹۹ ادامه پیدا کرده استاین کارشناس اقتصادی با اشاره به موضوع مالیات‌ها در لایحه بودجه ۹۹، تصریح کرد: در این لایحه مالیات‌های جدیدی تعریف نشده است. یار محمدیان تاکید کرد: لایحه بودجه ۹۹ در حوزه شفافیت نقاط قوتی دارد که می‌توان به دقیق‌تر شدن بودجه برخی جداول بودجه اشاره کرد. اما روند سال‌های گذشته در بودجه سال ۹۹ ادامه پیدا کرده است و به نظر می‌رسد عزمی برای تغییر ساختاری بودجه وجود ندارد. وی در پایان گفت: دولت باید در لایحه بودجه ۹۹ تصمیمات سختی می‌گرفت که این مورد مشاهده نشده و بنابراین انتظار است در تصویب لایحه بودجه ۹۹ این موضوعات مد نظر قرار گیرد.
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
پرونده مرگ پسری نوجوان که به دلیلی نامعلوم از بالکن خانه سقوط کرده و جانش را از دست داده است، در حالی در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی می‌شود که متهمان مدعی هستند او بر اثر مستی سقوط کرده است. من خواستم کمکش کنم، اما موفق نشدم و او به پایین پرت شد. او گفت: ما با هم به خانه سعید رفتیم کامران اصرار داشت سعید هم مشروب بخورد، اما سعید مقاومت می‌کرد. آن‌ها در تراس بودند و ما متوجه نشدیم چه اتفاقی افتاد، اما یک‌دفعه صدای بلندی آمد و فهمیدیم سعید به پایین پرت شده است. ضمن اینکه الکل در خون مقتول به دست نیامده است و اینکه گفته شده مقتول مست بوده، درست نیست.

فیلم/ ورود فیل عصبانی به رستوران ارتش

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک فیل غول پیکر وارد رستوران اردوگاه ارتش هند در ایالت آسام شد. این فیل که اقدام به بر هم زدن میز و صندلی‌های این رستوران کرد توسط یکی از کارگران که بر سر چوب آتش روشن کرده بود به بیرون برده شد.

نظرها

اخبار بیشتر