ترافیک سنگین در مناطق شمالی تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
ترافیک سنگین در مناطق شمالی تهران

ترافیک سنگین در مناطق شمالی تهران

برناخبرگزاری برنا |
رئیس پلیس راهور پایتخت خبر داد:

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: شدت بارش برف در برخی مناطق شمالی تهران زیاد است و با وجود اقدامات انجام شده توسط شهرداری، هنوز مشکلات زیادی وجود دارد.

سردار مهماندار با اشاره به ترافیک سنگین ادامه داد: در محور‌های خیابان ولیعصر (عج) مسیر جنوب به شمال، میدان ونک تا تجریش، مسیر جنوب به شمال خیابان شریعتی تا میدان قدس، محور جنوب به شمال بزرگراه چمران از نمایشگاه تا پل پارک وی، خیابان باهنر، از میدان قدس تا تجریش، قلهک و قسمت‌های شمالی خیابان کامرانیه دچار یخ زدگی شده و ترافیک سنگین است.

وی افزود: در همچین شرایطی از مردم می‌خواهیم از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند و در صورت ماندن در ترافیک صبوری به خرج دهند تا شهرداری و پلیس وظیفه خود را انجام دهند. همچنین استفاده از زنجیر چرخ توصیه می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

بیشتر بخوانید:

وضعیت ترافیک صبحگاهی در بزرگراه‌های پایتخت وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

طرح بازدید از وسایل گرمایشی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آتش‌نشانان پایتخت داوطلبانه با حضور در سطح شهر، ایمنی وسایل گرمایشی منازل، مهدکودک‌ها و خانه‌های سالمندان را کنترل کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پارسال میزان تلفات ناشی از استنشاق گاز منواکسیدکربن حدود ۳۸ نفر بود که امسال به ۵۰ نفر رسیده است و ۲۵ افزایش داشته است، پس می‌توانیم با رعایت موارد ایمنی و استانداردسازی از وقوع حادثه جلوگیری کنیم.

قهرمان امانت دار ملی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارگر شهرداری یک کیف پر از پول، چک و اسناد به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان را که پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشچندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس از یک مرد شیاد شکایت کرد و گفت: من تازه نامزد کرده بودم و برای خرید جهیزیه‌ام نیاز به پول داشتم. در یکی از سایت‌های آگهی در فضای مجازی تبلیغ فروش وام ۱۵ میلیون تومانی دیدم و با شماره‌ای که داده بودند تماس گرفتم. مرد جوانی تلفن را جواب داد و بعد از چند دقیقه که با هم گفتگو کردیم به من گفت می‌تواند برایم وام بیشتری هم بگیرد. اما گفت این شرط من برای پرداخت وام بود حالا وام را برایت جور می‌کنم. اما مأموران در بررسی گوشی تلفن همراه متهم چند عکس خصوصی از دختر جوان پیدا کردند.

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر