واریز یکصد و پنجمین مرحله یارانه نقدی از فردا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. اقتصادی

واریز یکصد و پنجمین مرحله یارانه نقدی از فردا

ایلناخبرگزاری ایلنا |
یکصد و پنجمین مرحله از یارانه نقدی فردا یک شنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.

واریز یکصد و پنجمین مرحله یارانه نقدی از فردا - 1

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، یکصد و پنجمین مرحله از یارانه نقدی فردا یک شنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود. متن اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها بدین شرح است:

احتراما، به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند «یکصد وپنجمین» مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان ماه سال جاری به ازای هر نفر ۴۵۵/۰۰۰ ریال به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ به حساب سرپرستان محترم خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.

فیلم/ محرومیت زدایی در دل استان پایتخت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
تابناکتابناک22 ساعت قبل
به گزارش تابناک اقتصادی؛ در معاملات امروز پنجشنبه بیست و یکم آذرماه ۹۸؛ بازار ارز روند کاهشی روز گذشته را ادامه داده است. به گونه‌ای که دلار در صرافی‌های بانکی و مجاز به کانال ۱۲ هزار تومان بازگشته است. با این یادآوری که دلار در این هفته تا مرز ۱۴۳۰۰ تومان نیز پیشروی داشت. نرخ رسمی ۴۷ ارز در آخرین روز هفتهاعلام نرخ رسمی ۴۷ ارز برای امروزبانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳۵ ارز مانند یورو و پوند افزایش و قیمت ۴ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ دلار و ۷ ارز دیگر نیز ثابت ماند. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «پنج‌شنبه بیست و یکم آذر ماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد.
ایلناایلنا17 ساعت قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

لایحه بودجه ۹۹ تورم زاست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای مدنی زاده گفت: اکنون با کاهش درآمد‌های نفتی به اجبار نقش درآمد‌های نفتی در بودجه کاهش یافته، اما هنوز از بودجه خارج نشده است. وی گفت: نمی‌توانیم بودجه‌ای معادل بودجه سال ۹۶ با شرایطی که درآمد‌های نفتی کاهش یافته است ببندیم. آقای هادی قوامی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در این برنامه گفت: اصلاح ساختار به معنای واقعی در لایحه بودجه سال آینده دیده نمی‌شود و این لایحه تفاوتی با لایحه بودجه سال ۹۸ ندارد. وی افزود: منابع درآمدی بودجه سال ۹۸ بهتر از لایحه بودجه سال ۹۹ است. نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه سال آینده درآمد نفتی حدود ۱۱ میلیارد دلار پیش بینی شده که یک سوم درآمد نفتی بودجه سال ۸۸ است.
مهرمهر21 ساعت قبل
وی افزود: امروز امورات کشور بر اساس صادرات غیر نفتی می‌گذرد و صادرکنندگان با همه مشکلات خود توانسته‌اند تحریم‌ها را دور بزنند. قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: صادرکنندگان ما توانسته‌اند جای پای کالای ایرانی را در بازارهای جهانی باز کنند به طوری که صادرات ۸۸ میلیون تن کالای ایرانی در سال جاری انجام گرفت و بیش از ۱۶ درصد از نظر وزنی افزایش داشتیم و ۲۷ میلیارد دلار کالای ایرانی صادرات داشتیم. مدرس خیابانی افزود: طبق تحقیق کرمان یک قابلیت عظیم در تولید و صنعت دارد خرما و مس و کالاهای معدنی از کالاهایی هستند که می‌توان صادر کرد. وی گفت: توافقنامه با سازمان توسعه تجارت بسته‌ایم یک بسته حمایتی برای استاندارد داریم که با این بسته حمایتی مشکل صادرکنندگان ما حل خواهد شد. قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی کشور یادآور شد: امروز به دلیل مشکلات کشور بخش عمده از صادرکنندگان ما بنیه نقدینگیشان کم شده است و سازمان توسعه تجارت حتما باید میزهای کالایی خود را راه‌اندازی کند.

نظرها

اخبار بیشتر