اسدی: خواستم به مشکلات رسیدگی شود اما حذفم کردند! / مدیرعامل نساجی‌ام و فردا هم سر تمرین می‌روم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. ورزشی
اسدی: خواستم به مشکلات رسیدگی شود اما حذفم کردند! / مدیرعامل نساجی‌ام و فردا هم سر تمرین می‌روم

اسدی: خواستم به مشکلات رسیدگی شود اما حذفم کردند! / مدیرعامل نساجی‌ام و فردا هم سر تمرین می‌روم

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با تأکید بر اینکه همچنان در سمت خود در این باشگاه فعالیت می‌کند، گفت: برای رسیدگی به مشکلات تصمیم گرفتیم تمرینات را تعطیل کنیم، اما برخورد حذفی با ما شد!

- اخبار ورزشی -

علیرضا اسدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت باشگاه نساجی مازندران و اختلاف پیش آمده بین او و فرهاد صنیعی‌فر، یکی از مالکان این باشگاه اظهار داشت: تمام افرادی که در تیم هستند، دوست دارند هواداران را خوشحال کنند، اما بعضی وقت‌ها اختلافات به این دلیل پیش می‌آید که یک نفر به تعهداتی که بر گردنش است، عمل نمی‌کند. ما دوستانه یک کاری را در باشگاه نساجی شروع کردیم، ولی متأسفانه صنیعی‌فر در ادامه راه به تعهدات خود عمل نکرد. حالا یا نتوانست و یا نخواست که در این‌باره قضاوتی نمی‌کنیم.

وی افزود: من هیچ‌وقت در این مورد مصاحبه‌ای نکردم. متأسفانه این مشکلات با مشکل بدی که برای سرمربی ما (رضا مهاجری) اتفاق افتاد، همزمان شد. ما هم مثل تمام تیم‌ها اعلام کردیم تمرین تعطیل شود تا دوستان در جلسات داخلی به مشکلات رسیدگی کنند، اما متأسفانه برخورد دیگری را دیدیم و برخورد حذفی با ما شد! حتی به مالک دیگر هم بی‌احترامی شد و هیچ مشورتی با مالک دیگر (رضا حدادیان) هم نشده است. در حالی که قبلا قرار گذاشته شده بود تا در تصمیمات باشگاه، مالکان با هم مشورت کنند.

«یعنی چون تمرینات نساجی را تعطیل کردید، شما را برکنار کردند؟» مدیرعامل باشگاه نساجی در واکنش به طرح این پرسش گفت: قبل از آن هم اختلافاتی بود، اما این موضوع هم به اختلافات اضافه شد و بعد از آن به جای حل مشکل، برخورد حذفی شد. تمرینات تعطیل می‌شود، چون ما مشکلاتی در تیم داریم، وگرنه خدایی نکرده دوست نداریم برای مردم و تیم مشکلی ایجاد شود. به نظرم اینجا مهمترین بحثی که می‌تواند به تیم کمک کند، بحث اقناعی است. الان هم کانال اطلاع‌رسانی باشگاه گفته مدیرعامل سابق تمرین را تعطیل کرد. داخل همین خبر هم منطق وجود دارد. جواب این خبر این است که مگر مدیرعامل قبلی که من باشم چقدر قدرت دارد که تمرین را تعطیل کند؟ این برمی‌گردد به یک چیز؛ کسانی که الان در باشگاه هستند نتوانستند بازیکنان را قانع کنند. به خاطر همین بازیکن تصمیم می‌گیرد، تمرین نکند. من هم به‌‌عنوان مدیرعامل می‌گویم وقتی مشکلی وجود دارد باید همه عاقلانه بنشینند و آن را حل کنند، ولی صنیعی‌فر این کار را انجام نمی‌دهد. من هم برای ماندن یا رفتن اصراری ندارم، اما اگر کمکی از دستم بربیاید انجام می‌دهم. راه حل‌‌ها هم به صورت متعدد در جلسات مطرح شده، ‌ اما عدم هماهنگی یکی از مالکان (صنیعی‌فر) باعث شده این دو دستگی در باشگاه به وجود بیاید که هیچ‌کس هم علاقه‌ای به آن ندارد.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

اسدی در پاسخ به این پرسش که با توجه به مخالفت رضا حدادیان (یکی دیگر از مالکان باشگاه نساجی) با برکناری او آیا همچنان به‌عنوان مدیرعامل در باشگاه فعالیت دارد یا خیر؟ عنوان کرد: بله! ولی من تشنگی و اصراری برای حضور ندارم، اما مسئولیت دارم. من فردا هم تمرین گذاشتم و خودم هم سر تمرین می‌روم، ولی اینکه یک متنی را برخی می‌نویسند و منتشر می‌کنند، بعد هم بیانیه مالک دیگر را در کانال باشگاه منتشر نمی‌کنند، دهن کجی به خودشان است. سپس هم در بیانیه باشگاه می‌نویسند مدیرعامل سابق! این خیلی بد است.

وی در مورد اینکه «چه راه‌حلی برای برطرف شدن این مشکلات دارد و آیا حدادیان از اختلافات باخبر است یا خیر؟»، بیان کرد: راه حل این است که همه عاقلانه بنشینند و تعهدات را عمل کنند، ‌ یا اینکه کار را یکطرفه کنند و بگویند نمی‌توانیم به تعهدات‌مان عمل کنیم. حدادیان هم در جریان است. بهترین راه‌حل هم این است که فردا تیم تمریناتش را شروع کند، بعد هم هیئت مدیره با سرعت تشکیل جلسه دهد. البته باشگاه هم مشکل ساختاری دارد. من نمی‌دانم اعضای هیئت مدیره چه کسانی هستند و فقط دو نفر از آنها را می‌شناسم.

مدیرعامل باشگاه نساجی در پایان یادآور شد: من فردا برای بچه‌ها تمرین گذاشته‌ام و قرار است با آنها صحبت کنم تا بچه‌ها را قانع کنم، تمرین کنند. وقتی بچه‌ها تمرین نمی‌کنند، ‌ یعنی این واکنش به انعکاس خواسته‌های آنهاست که به آن عمل نکردیم. این هم هشداری است برای همه‌ی ما. یا این را عاقلانه و صادقانه حل می‌کنیم یا می‌رویم به سمت منازعات غیرعاقلانه و متکبرانه که هزینه آن هم بیشتر است و دودش به چشم افراد می‌رود. ما به دنبال این راه نیستم و دوست داریم مسائل به صورت دوستانه حل شود!

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نهادینه کردن سواد حرکتی بین کودکان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای صالح رفیعی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: فعالیت‌های بدنی اساس تمرین‌های پایه ورزشی را در آینده برای افراد تشکیل می‌دهند، با توجه به تاثیر بالای ورزش در سلامتی افراد باید در راستای توسعه مهارت‌های حرکتی کودکان قرار بگیرد. ××× جامعه سواد حرکتی می‌خواهدوی گفت: در دنیا سواد حرکتی و یا همان سواد بدنی یکی از مهمترین مفهوم‌هایی است که برای ارتقاء و توسعه آن تحقیقات زیادی انجام شده و می‌شود. ××× کودک نیاز به دویدن داردرفیعی افزود: خانواده‌ها باید ذخایر حرکتی کودکان خود را در محیط‌های مختلف افزایش دهند حال می‌توان بخشی از آن را در محیط محدود خانه، و بخشی را در پارک یا فضا‌های استاندارد دیگر انجام دهند. اگر می‌خواهیم جامعه سالمی داشته باشیم باید به فعالیت بدنی اهمیت دهیم و فرهنگ ورزش، بازی و فعالیتی بدنی در سنین پایین را در کشور نهادینه کنیم. ××× استقبال کودکان از زندگی فعال و سالموی گفت: اگر با انجام بازی و ورزش اصولی مهارت‌های جسمانی کودکان بالا رود آن‌ها زندگی سالم و فعالی خواهند داشت.

زرینچه: از فردوسی پور گله دارم / به عشق استقلال به کارم ادامه می‌دهم (فیلم)

ایلناایلنا19 ساعت قبل
سرپرست تیم استقلال تهران که پیش از دیدار مقابل پیکان تهران با هجمه‌های زیادی رو به رو شده بود در میکسدزون ورزشگاه آزادی احساساتی شد و درباره موضوعات مختلف صحبت کرد. سرپرست تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من از جزئیات قرارداد استراماچونی اطلاع ندارم. من در آن لحظه اعلام کردم که خسته شده‌ام و نمی‌توانم به بازی ادامه دهم. بعد از بازی از باشگاه استقلال نظری‌جویباری، منزوی، فتح‌الله و … با من تماس گرفتند و خواستند که آخر شب به باشگاه بروم. من از ناصرخان رخصت گرفتم و اولین تمرین را بعد از آن اتفاق در زمین پیکان برگزار کردیم.
جام نیوزجام نیوز21 ساعت قبل
استقلال به صدر جدول رفته، اما این اتفاقات رخ داد. پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: از وضعیت قرارداد استراماچونی خبر ندارم و در رسانه‌ها در جریان این اتفاقات قرار گرفتم. امیدوارم این اتفاقات رخ ندهد. چطور حالا به این سرعت نتیجه گرفتند که فرهاد مجیدی بیاید؟ مجیدی کجا بوده که بخواهد سرمربی استقلال شود؟ او جایی نبوده و این تصمیمات در فضای مجازی گرفته می‌شود. پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص اینکه نقش مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان را در اتفاقات رخ داده چقدر می‌دانید، گفت: او تصمیم‌گیرنده ورزش جمهوری اسلامی ایران است.

انتخاب‌های اشتباه در فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
اول فصل خود فوتبالی‌ها به این نتیجه رسیده بودند که سمت بازیکن و مربی خارجی نروند که اگر گوش شنوایی بود این همه اتفاقات عجیب و غریب رقم نمی‌خورد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اول فصل خود فوتبالی‌ها به این نتیجه رسیده بودند که سمت بازیکن و مربی خارجی نروند که اگر گوش شنوایی بود این همه اتفاقات عجیب و غریب رقم نمی‌خورد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- در شرایطی که گفته می‌شود مدیران استقلال با سرمربی این تیم دیدار کردند، اما اخبار دیگری هم به گوش می‌رسد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، از روز گذشته (یکشنبه) شایعات زیادی در خصوص فسخ قرارداد آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال مطرح شده است. در این راستا و در حالی که گفته شده مدیران استقلال با استراماچونی در منزل او به توافقاتی رسیده‌اند، اما شنیده می‌شود شب گذشته فتحی و دوستانش موفق نشدند با این مربی دیدار کنند. این در شرایطی است که شنیده شده صبح امروز آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران راه به مقصد ایتالیا ترک کرده است. بیشتر بخوانید: اعضای هیئت مدیره استقلال در منزل استراماچونیانتهای پیام/

فیلم / درخواست هواداران از بازیکنان استقلال: با پیکان بازی نکنید!

ایلناایلنا23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر