تشدید نظارت‌ها در حوزه حمل و نقل و کالاهای اساسی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
تشدید نظارت‌ها در حوزه حمل و نقل و کالاهای اساسی

تشدید نظارت‌ها در حوزه حمل و نقل و کالاهای اساسی

مهرخبرگزاری مهر |
رشت- ستاد تنظیم بازار گیلان برگزار و مسئولان با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تأمین کالاهای اساسی مردم در این استان وجود ندارد بر برخورد با هرگونه افزایش قیمت خودسرانه تأکید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سازمان صمت گیلان پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار گیلان در سالن اجتماعات استانداری با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین تاثیری در تأمین کالاهای اساسی مردم ایندارد، اظهار کرد: انبارها و شرکت‌های پخش گیلان نیز در حوزه تامین و توزیع کالاهای اساسی هیچگونه مشکلی نداشته و برای شش ماه آینده ذخیره مازاد دارند.

فرهاد دلق‌پوش با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین تأثیری روی تولید نیز ندارد، افزود: برای نظارت در بخش حمل و نقل کمیته مشخصی در استان گیلان تشکیل شده تا مردم در این حوزه با مشکلی مواجه نشوند.

وی در ادامه همچنین بر تشدید نظارت‌ها تأکید و تصریح کرد: با توجه به اینکه ممکن است با افزایش خودسرانه نرخ کالا توسط برخی اشخاص روبه‌رو باشیم در این راستا اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی استان گیلان و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط نظارت‌ها را افزایش داده و با متخلفان و هرگونه افزایش غیرقانونی کالاها برخورد خواهند کرد.

هیچ شرکتی حق افزایش کرایه را ندارد

محمدرضا نازک‌کار، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه افزایش سوخت بر هزینه‌های حمل و نقل عمومی تأثیری نمی‌گذارد اظهار کرد: در حال حاضر هیچ گونه افزایش کرایه در حمل و نقل عمومی اعمال نشده و هیچ شرکتی حق افزایش کرایه را ندارد.

تامین سوخت مورد نیاز شرکت‌های پخش‌

نایب‌رئیس اتاق اصناف کشور نیز در این جلسه اظهار کرد: در بخش حمل و نقل جلسات کارشناسی در ستادهای تخصصی وزارت کشور تشکیل شده است و برای رانندگانی که دارای شناسنامه فعالیت در آژانس‌ها و موسسات کرایه اتومبیل هستند، تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

جلال‌الدین محمد شکریه با بیان اینکه خودروهای وابسته شرکت‌های پخش از سوخت گازوئیل و گاز استفاده می‌کنند، ادامه داد: جلسات کارشناسی برای خودروهایی که از سوخت بنزین استفاده می‌کنند تشکیل خواهد شد و سوخت مورد نیاز برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر