تک شهرستان بودن قم اعتبارات را دستخوش تغییر قرار می‌دهد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
تک شهرستان بودن قم اعتبارات را دستخوش تغییر قرار می‌دهد

تک شهرستان بودن قم اعتبارات را دستخوش تغییر قرار می‌دهد

مهرخبرگزاری مهر |
قم - استاندار قم با اشاره به تأثیرات تک شهرستان بودن قم در تخصیص اعتبارات، گفت: مناسبت‌های قم ملی هستند و نباید از سرجمع اعتبارات استانی دیده شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام سرمست ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه قم با تأکید بر لزوم اقدام پیشدستانه دستگاه‌های دولتی در راستای همکاری با سازمان مدیریت و برنامه اظهار داشت: یکی از اقداماتی که از اکنون در حال پیگیری است بحث بودحه سال ۹۹ است که آینده نگرانه وارد شدیم تا بتوان با پیشنهادات موثرتر موثرتر عمل کرد.

وی با بیان اینکه برخی برنامه‌ها در قم ملی است و استان نمی‌تواند به تنهایی برای آن تصمیم بگیرد، افزود: تحقق این تصمیمات ملی در سطح بالاتر است که مشکلات پیش روی دولت دستیابی به آن را بعید می‌کند، با این وجود از استان پیگیری‌هایی صورت گرفته است.

استاندار قم با تأکید بر اینکه در قم مناسبت‌های متعددی داریم که برای استان هزینه دارد اما این هزینه‌ها دیده نمی‌شود ادامه داد: این در حالی است که اگر کم کاری وجود داشته باشد استان زیر سؤال می‌رود از همین رو در پیشنهادات بودجه این موضوع حتما باید مد نظر قرار بگیرد.

سرمست با اشاره به اینکه در مورد تک شهرستان بودن استان که پایه اعتبارات را دستخوش تغییر می‌دهد هم باید پیگیری شده و تبعات آن بازگو شود، خاطرنشان کرد: مناسبت‌های استان قم ملی هستند و نباید از سرجمع اعتبارات استانی دیده شوند و باید به صورت ملی به آن پرداخته شود.

به گفته استاندار قم، نیمه شعبان متعلق به جهان تشیع است یا در ایام اربعین استان قم هم زائر به کربلا می‌فرستد و هم زائرپذیر است، این برنامه‌ها هزینه زیادی به همراه دارد که اگرچه مردم حمایت می‌کنند و مشارکت دارند اما در تنظیم بودجه باید این موضوع دیده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا23 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

استراماچونی با استقلال فسخ کرد

مهرمهر16 ساعت قبل

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف1 روز قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

نظرها

اخبار بیشتر