جنبش جهاد اسلامی موشک جدیدی به سمت اراضی اشغالی شلیک کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی

جنبش جهاد اسلامی موشک جدیدی به سمت اراضی اشغالی شلیک کرد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، جنبش جهاد اسلامی در حملات اخیر در غزه، برای نخستین بار از موشک جدیدی استفاده کرده و همین مسأله نگرانی تل‌آویو را در مورد توانایی دفاعی خود بیشتر کرده است.

به گزارش ایسنا، کانال ۱۳ این رژیم اعلام کرد، این جنبش فلسطینی اخیرا موشکی را به سمت اراضی اشغالی شلیک کرده که کلاهک جنگی به وزن ۳۰۰ کیلوگرم داشته است و این موشک که در منطقه غیرمسکونی در اطراف غزه سقوط و منفجر شده، حفره‌ای به قطر ۱۶ متر و به عمق دو متر برجای گذاشته است.

طبق اعلام این کانال صهیونیستی، موشک مذکور حاوی مواد منفجره بیشتری نسبت به اکثر موشک‌های بزرگ مورد استفاده گروه‌ها در غزه بود و این میزان مواد منفجره اسرائیلی‌ها را شگفت زده کرد.

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

کانال مذکور مدعی شد، موشک شلیک شده، ساخت داخل بوده و جهاد اسلامی از برخی جهات توانسته از توانایی‌های فناوری حماس پیشی بگیرد.

در همین حال، این کانال اعلام کرد، حزب‌الله موشک‌های بزرگتری دارد که به سمت اراضی اشغالی شلیک کرده و بعضی از آنها به سامانه‌های هدایتی با دقت بالا مجهز هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

نظرها

اخبار بیشتر