آبگرفتگی ۵ روستا در محمودآباد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

آبگرفتگی ۵ روستا در محمودآباد

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
آبگرفتگی ۵ روستا در محمودآباد - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ایسنا/مازندران فرماندار محمودآباد از آبگرفتگی پنج روستای این شهرستان بر اثر بارش شدید باران و طغیان رودخانه‌های محلی خبر داد. ‎

علیرضا شریعت در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اثر بارش شدید باران که از عصر پنجشنبه آغاز شد و عصر جمعه شدت گرفت، راه‌های ارتباطی و خانه‌های پنج روستا در بخش مرکزی و سرخرود محمودآباد دچار آب گرفتگی شدید شد.

وی روستاهای دچار آبگرفتگی را زردآب، میان کلمرز، علمده شرقی، عزت آباد و تازه آباد معرفی کرد و گفت: که تعدادی از واحدهای مسکونی روستا هم دچار آبگرفتگی شد.

فرماندار محمودآباد با بیان اینکه آبگرفتگی راه روستاها را هم مسدود کرده بود، تصریح کرد: راه چهار روستا ساعاتی پس از آبگرفتگی باز شد و راه یک روستای دیگر هم صبح امروز باز شد.

خبری: اخبار اجتماعی ایران

شریعت با اشاره به اینکه هم اکنون نیروهای مدیریت بحران با کمک مردمی در حال استقرار کیسه‌های شن و بازگشایی معابر هستند، افزود: علت اصلی این آب گرفتگی عدم لایروبی رودخانه‌های محلی و همچنین ورود حجم بالای آب بر اثر بارش شدید باران به رودخانه‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: تا زمان عادی شدن شرایط نیروهای مدیریت بحران در محل حاضر خواهند بود و تمامی دستگاه‌های شهرستان در حالت آماده باش قرار دارند.

فرماندار محمودآباد یادآور شد: در حال حاضر میزان خسارت وارد شده مشخص نیست و برای برآورد خسارت باید تا پاین بارندگی منتظر ماند.

آبگرفتگی ۵ روستا در محمودآباد - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر