۷ پروژه عمرانی چابهار با حضور مشاور رییس جمهور افتتاح شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
۷ پروژه عمرانی چابهار با حضور مشاور رییس جمهور افتتاح شد

۷ پروژه عمرانی چابهار با حضور مشاور رییس جمهور افتتاح شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هفت پروژه عمرانی به ارزش ۴۰ میلیارد تومان در چابهار افتتاح شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از چابهار، با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هفت پروژه عمرانی به ارزش ۴۰ میلیارد تومان در چابهار افتتاح شد. معاون فنی و عمرانی منطقه آزاد چابهار در حاشیه افتتاح این طرح در گفت‌وگو باخبرنگار تسنیم اظهار داشت: مدرسه ۸ کلاسه روستای کمب با ۹۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

گرشاسب خزائنی با اشاره به اجرایی شدن پروژه ۴۰ میلیاردی در این محدوده بیان داشت: این شبکه آب‌رسانی با ظرفیت ۲۵۰۰ متر مکعبی یکی از هفت پروژه ۴۰ میلیاردی منطقه آزاد چابهار است. غیر از این ماه آماده سازی یک پیکره مسکونی را داشتیم که ۵۶ قطعه آماده سازی شده است.

معاون فنی و عمرانی منطقه آزاد چابهار ادامه داد: در بحث آبهای سطحی، با توجه به اینکه باران‌های سیل آسا و زمین نیز نفوذپذیر کمی دارد، ما خسارت‌های زیادی داشتیم با اقدام خوب منطقه آزاد این پروژه نیز بهره برداری قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: پروژه برق و نصب کامپکت را نیز با بودجه ۲٫۳ میلیارد تومانی کامل کردیم با توجه به این موضوع دیگر مشکلی نخواهیم داشت. تمامی ۷ پروژه عمرانی که امروز از آنها بازدید کردید، در کل نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر