ماشین‌آلات به خیابان‌های پربرف نرسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اجتماعی
ماشین‌آلات به خیابان‌های پربرف نرسید

ماشین‌آلات به خیابان‌های پربرف نرسید

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: از بارش برف غافلگیر نشدیم و امروز ابتدای راه است و ما امیدواریم سال پربارشی را پیش‌رو داشته باشیم.

به گزارش اقتصادآنلاین، اصغر عطایی در بخش خبری ساعت ۱۳ شبکه خبر با بیان اینکه با توجه به وضعیت معابر پایتخت، به نظر می‌رسد شهرداری از برف امروز غافلگیر شده است، اظهار داشت: شهرداری از بارش برف غافلگیر نمی‌شود، امروز ابتدای کار ما برای روزهای پربارش بود و امیدواریم سال پر برف و بارانی را پشت سر بگذاریم.

وی توضیح داد: بارش برف همزمان با نیم ساعت نخست پیک ترافیکی پایتخت بود، امکان استفاده از تجهیزات ماشینی ما برای برف‌روبی از دست رفت و نقاطی در مناطق ۱ و ۵ به دلیل عدم وجود تجهیزات، دچار مشکل شد اما در همین نقاط نیز نیروهای خدمات شهری با استفاده از شن، معابر را بازگشایی و برف‌روبی کردند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران | اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

عطایی اضافه کرد: در حال حاضر معابر اصلی به دلیل برف‌ گرفتگی ندارند و مخازن زرد شن در سطح شهر گذاشته شده‌اند البته این مخازن نیاز نیست در تمام سطح شهر تعبیه شود اما در نقاطی که مورد نیاز است، کیسه‌های شن و ماسه پیش‌بینی شده تا در صورت نیاز، رانندگان از آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به مجری برنامه در خصوص اینکه آیا هواشناسی بارش شدید برف را به مدیریت شهری اطلاع داده بود؟ گفت: ما جلسات مستمری با هواشناسی داریم و اطلاعات نقطه‌ای شهر را نیز به ما اعلام کرده بودند بنابراین غافلگیری وجود نداشت.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

فیلم/ محرومیت زدایی در دل استان پایتخت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر