گزارش تحقیق و تفحص عملکرد ۱۰ ساله استقلال و پرسپولیس در مجلس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
گزارش تحقیق و تفحص عملکرد ۱۰ ساله استقلال و پرسپولیس در مجلس

گزارش تحقیق و تفحص عملکرد ۱۰ ساله استقلال و پرسپولیس در مجلس

مهرخبرگزاری مهر |
مدیر کل امور مجلس گفت: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یکسال انجام شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی مدیر کل مجلس با اعلام ارائه گزارش تحقیق و تفحص عمکلرد ده ساله دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این هفته در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم با هدف به شفافیت عمکلرد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تسهیل در امور و اصلاح ساختار این دو باشگاه انجام شده است

مدیر کل مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یکسال انجام شد

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

وی درباره محورهای تحقیق و تفحص مجلس گفت: درآمدها و مصارف و هرینه‌های دو باشگاه در ده سال گذشته، جریمه‌های بین المللی و ملی دو باشگاه و دلایل ام در ده سال گذشته و تغییرات سازمانی و ساز و کار نظارتی و راهبری در دو باشگاههای استقلال و پرسپولیس در یک دهه گذشته از جمله موارد مورد توجه و بررسی وکلای مردم در مجلس است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

سهم معلولان از ورزش همگانی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل تماشایی روبرتو کارلوس به پورتو (۱۹۹۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۱۹۹۷ در چنین روزی، روبرتو کارلوس در روز پیروزی ۴ بر ۰ رئال مادرید مقابل پورتو این گل تماشایی را به ثمر رساند. او در ۵۲۷ بازی با پیراهن رئال مادرید، ۶۹ گل به ثمر رساند.
تسنیمتسنیم14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی روز جمعه برگزار می‌شود که آذرخش کردستان از این پس با نام «وچان» کردستان در مسابقات حضور دارد. اسپانسر قبلی این تیم به تعهدات خود عمل نکرده است و این موضوع باعث شده نماینده فوتبال بانوان کردستان تصمیم بگیرد اسپانسر خود را تغییر دهد. در هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان، سپاهان در اصفهان میزبان زاگرس شیراز است. دیگر تیم اصفهانی این رقابت‌ها یعنی ذوب‌آهن در هفته نهم لیگ برتر مهمان پارس جنوبی بوشهر است. اما با گذشت ۸ هفته از لیگ برتر فوتبال بانوان رقابت در صدر جدول بسیار نزدیک دنبال می‌شود.

رقابتی برای حضور در تیم ملی تکواندو

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
در پایان مسابقات آزاد کشوری بانوان، ۲۷ تکواندوکار به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی دعوت شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، برترین‌های مسابقات آزاد کشوری جواز حضور در مرحله نخست انتخابی تیم ملی را یکم دی کسب می‌کنند و آنجا باید شانس ملی پوش شدن خودشان را امتحان کنند.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
۱۱ دسامبر مصادف با ۲۰ آذرماه روز جهانی کوهستان نام گرفته است. به گزارش ایسنا، روز ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر ماه) به نام روز جهانی کوهستان نام گرفته است. زمانی که سازمان ملل متحد این روز را به عنوان روز جهانی کوهستان و کوهنوردی نام گذاری کرد نمادی هم برای آن در نظر گرفتند. نکات جالبی که در خصوص کوهستان‌ها باید بدانید این است که ۱/۱ میلیارد نفر از جمعیت جهان در مناطق کوهستانی زندگی می‌کنند. همچنین ۲۷ درصد مساحت خشکی‌های جهان به مناطق کوهستانی تعلق دارد که اهمیت نگهداری کوهستان‌ها را تاکید می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر