سهمیه بندی بنزین به کدام خودروها تعلق نمی‌گیرد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
سهمیه بندی بنزین به کدام خودروها تعلق نمی‌گیرد؟

سهمیه بندی بنزین به کدام خودروها تعلق نمی‌گیرد؟

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ فاطمه کاهی گفت: تا کنون هیچ جایگاهی در کشور به علت ازدحام جمعیت و یا مشکل فنی از مدار خارج نشده و تا به الان گزارشی در این‌باره نداشته‌ایم. همچنین جزئیات سهمیه بندی خودروهای مسابرفر خطی و بین شهری، آژانس‌های مسافربری و آموزشگاه‌های رانندگی به زودی و در زمانی که تصمیمات نهایی اخذ شود، طی اطلاعیه‌ای اعلام خواهد شد.

خودروها و موتورسیکلت‌های فرسوده سهمیه بندی بنزین دریافت نمی‌کنند

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه بیان داشت: طبق قانون موتورسیکلت‌ها با سن بالای ۱۰ سال و خودروهای با سن بالای ۲۵ سال فرسوده محسوب شده و سهمیه بنزین به آنها تعلق نمی‌گیرد و باید بنزین آزاد بزنند. در این زمینه ما مجری قانون هستیم و در صورت اتخاذ تصمیم جدید آن را به شهروندان اعلام می‌کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: محدودیت ۲۰ لیتری کارت سوخت جایگاه داران برداشته شده و مردم در صورت استفاده از کارت جایگاه‌ها، می‌توانند در هر نوبت تا ۶۰ لیتر سوخت گیری کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

بیشتر بخوانید:

به چه خودروهایی سهمیه بنزین تعلق نمی گیرد؟ کسانی که کارت سوخت ندارند چه کار کنند؟

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو2 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر