دهقانی: صنیعی‌فر اعضای هیئت مدیره نساجی را نام ببرد تا ما هم بشناسیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. وانانیوز
  4. ورزشی
دهقانی: صنیعی‌فر اعضای هیئت مدیره نساجی را نام ببرد تا ما هم بشناسیم

دهقانی: صنیعی‌فر اعضای هیئت مدیره نساجی را نام ببرد تا ما هم بشناسیم

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز |
مدیر تیم و معاون ورزشی نساجی با رد صحبت‌های فرهاد صنیعی‌فر، گفت: بهتر است ایشان اعضای هیئت مدیره باشگاه را نام ببرد تا ما هم آنها را بشناسیم.

به گزارش وانانیوز، علی دهقانی درباره شرایط باشگاه نساجی و این که فرهاد صنیعی‌فر مالک این باشگاه مدعی است، علیرضا اسدی (مدیرعامل باشگاه) از سمت خود کناره‌گیری کرده است، اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم یک چیزی بگویم، برای این که باشگاه ساختار قانونی داشته باشد باید یکسری الزامات رعایت شود. همانطور که می‌دانید باشگاه نساجی نمی‌تواند آکادمی فوتبال داشته باشد، چون ساز و کارهایی که باید رعایت می‌شد در این باشگاه رعایت نشده است. من قبلا هم گفته‌ام یکی از ایرادات عمده‌ای که سازمان لیگ از باشگاه ما گرفته این است که هیئت مدیره نداریم.

وی افزود: باشگاه اگر می‌خواهد هیئت مدیره داشته باشد باید از دو طریق اقدام کند و سپس با ارسال نامه‌ای رسمی اعضای هیئت مدیره را به سازمان لیگ معرفی کند. بعد از آن هم در بحث ثبت شرکت‌ها اعضای هیئت مدیره معرفی و حتی سهامداران نیز نامبرده می‌شوند. حالا سوال من این است، آیا تاکنون نامه‌ای رسمی برای اعلام اعضای هیئت مدیره باشگاه نساجی به سازمان لیگ زده شده است؟ قطعا خیر، چون اگر ما هیئت مدیره داشتیم گام بلندی به سمت حرفه‌ای شدن بر می‌داشتیم. حالا می‌خواهم یک چیز دیگر بگویم، باشگاه ما دو مالک دارد حدادیان ۴۰ درصد و صنیعی‌فر ۶۰ درصد سهام باشگاه را در اختیار دارند، ولی طی تفاهم‌نامه‌ای که بین این دو امضا شده هر کدام ۵۰ درصد حق مدیریت و تصمیم‌گیری در باشگاه را دارند.

مدیر تیم و معاون ورزشی نساجی در ادامه تصریح کرد: سوال من این است، برخی دوستان که خودشان را رئیس هیئت مدیره مطرح می‌کنند، از کدام هیئت مدیره صحبت می‌کنند؟ وقتی نام هیچیک از این اعضا معرفی نشده چگونه می‌توان به آنها گفت هیئت مدیره؟ از قدیم هم گفته‌اند دروغگو دشمن خداست، من در کدام جلسه و در حضور کدام اعضای هیئت مدیره که وجود خارجی ندارند استعفا داده‌ام؟ صنیعی‌فر گفته است نامه رسمی از استعفای من دارد. اگر چنین چیزی است آن را نشان دهد. بعضی اوقات به خاطر مشکلات به جایی می‌رسیم که می‌گوییم اگر مشکلات برطرف نشود دیگر نمی‌توان کار کرد، اما این به معنای استعفا نیست، بلکه اعلام خطر است.

دهقانی در ادامه با اشاره به صحبت‌های صنیعی‌فر مبنی بر این که اعضای هیئت مدیره تصمیم به جدایی اسدی و دهقانی گرفته‌اند، گفت: وقتی شما هیئت مدیره ندارید چگونه تعیین تکلیف کرده‌اید؟! ما نفهمیدیم بالاخره در جلسه هیئت مدیره به این نتیجه رسیده‌اند که ما نباشیم، یا خودمان استعفا داده‌ایم؟ من خواهش می‌کنم اسم اعضای هیئت مدیره را نام ببرند تا ما هم آنها را بشناسیم. اگر این اعضای وجود دارند چرا نام‌شان در سازمان لیگ ثبت نیست؟ نکته بعدی باید به آنهایی که ادعا می‌کنند تمرینات را ما تعطیل کرده‌ایم، بگویم پول تنخواهی که دست من بوده صفر است، تدارکات تیم هم ۴ ماه است که هیچ حقوقی نگرفته و توانایی آمدن به سر تمرین را نداشت، آیا من از بازیکنان باید می‌خواستم خودشان توپ بیاورند و مانع‌ها را بچینند؟ وقتی شرایط مهیا نیست که تمرین کنند چه کاری باید انجام دهیم؟ شما اگر می‌خواهید تمرینات تعطیل نشود به تعهدتان عمل کنید. شما اگر به تعهدتان عمل می‌کردید کارت بازی ۵ بازیکن‌مان گرو نگهداشته نمی‌شد. من، اسدی، کوچک‌زاده، جواد نکونام، مجید جلالی، حدادیان، مهدی پاشازاده، مسئولان استانی و نمایندگان مجلس همه آدم‌های بد و ناکارآمدی هستند، فقط ایشان عالی است؟! سوال من فقط این است چرا کارت بازی ۵ بازیکن ما صادر نشد؟ صنیعی‌فر اگر به تعهداتش عمل می‌کرد هیچیک از این اتفاقات رخ نمی‌داد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

وی در ادامه درباره این که آیا به کار خود در باشگاه ادامه خواهد داد یا خیر؟ گفت: قطعا من هم فردا با علیرضا اسدی سر تمرین خواهم رفت، اسدی مدیرعامل قانونی باشگاه است و فردا با بچه‌ها صحبت خواهد کرد. تمرین تیم را برگزار می‌کنیم. از تدارکات و کادر پزشکی هم خواهش کرده‌ایم با تمام مشکلاتی که دارند سر تمرین بیایند. ما دوست نداشتیم پیش از بازی با استقلال این اتفاقات بیفتد، اما وقتی تنخواه ما صفر است چطور می‌توانستیم تمرین کنیم. یک چیز بگویم به علت عدم پرداخت تعهدات ایشان (صنیعی‌فر) تیم در بازی با پدیده فاقد کارد پزشکی بود. پزشکان تیم به این بازی نیامدند چون این آقا به تعهداتش عمل نکرده بود، استرس نبود کادر پزشکی را هم کادر فنی، من و مدیریت باشگاه تجربه کردیم. این اتفاقات باعث می‌شود بحران به وجود بیاید، بحران را مگر ما درست می‌کنیم؟ مالک باشگاه باید به تعهداتش عمل کند. در کدام جلسه بوده که ما استعفا داده‌ایم؟، در جلسه با هیئت مدیره خیالی که اسم‌شان هم در سازمان لیگ ثبت نشده؟

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل استثنایی سوارز که قوانین فیزیک را نقض کرد+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
فرانکی دی یانگ هافبک هلندی حرکتی را از وسط زمین آغاز کرد و در نهایت توپ با پاس این ستاره هلندی به سوارز رسید و او هم با یک ضربه پشت پای استثنایی و تماشایی، گل چهارم بارسا را به ثمر رساند. شب گذشته در ادامه هفته شانزدهم لالیگا، بارسلونا میزبان مایورکا بود. در دقیقه ۴۳ بازی در حالی که بازی با نتیجه سه بر یک به سود بارسا در جریان بود، فرانکی دی یانگ هافبک هلندی حرکتی را از وسط زمین آغاز کرد و در نهایت توپ با پاس این ستاره هلندی به سوارز رسید و او هم با یک ضربه پشت پای استثنایی و تماشایی، گل چهارم بارسا را به ثمر رساند. بارسلونا با هت تریک لیونل مسی توانست با نتیجه ۵-۲ بر مایورکا پیروز شود. گل زیبای سوارز را تماشا کنید.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
احد شیخ لاری بعد از سال‌ها به عنوان نفر اول کادرفنی روی نیمکت تراکتور می‌نشیند. شیخ لاری پیش از آن زمان به عنوان دستیار در کادرفنی تراکتور چند بار حضور داشت. مربی موقت کنونی تراکتور برای تیم ملی فوتبال ۴ گل نیز به ثمر رساند و به عنوان بازیکن محبوب دهداری معروف شده بود. اینها بازیکنان مهمی در دوره خودشان محسوب می‌شدند که توانستند به تیم ملی نیز برسند و بازی کنند. حالا با عبور از آن سال‌ها شیخ لاری بار دیگر مسئولیت فنی تراکتور را برعهده گرفته است.
فارسفارس22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا نیز درباره مشکل اخیر استراماچونی با باشگاه استقلال برای دریافت دستمزدش، گزارشی ارائه کرد. این نشریه چاپ ایتالیا نوشت: چند روزی است که استراماچونی بعد از ۱۰ بازی و ۹ برد متوالی استقلال را صدرنشین جدول لیگ ایران کرده است. این بحران فصل جدیدی از سریال‌های سرمربی ایتالیایی در تهران است و می‌تواند آخرین آن باشد. باشگاه استقلال نیز با توجه به دولتی بودنش نمی‌تواند دستمزد سرمربی خود را پرداخت کند. استقلال فردا (دوشنبه) با پیکان بازی دارد و اگر این مشکل حل نشود، استراماچونی به ایتالیا برخواهد گشت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴-رسانه‌های ایتالیایی در گزارش‌هایی جداگانه و مفصل به شرایط پیچیده و عجیب آندره‌آ استراماچونی در تیم استقلال پرداختند. آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال به دلیل پرداخت نشدن حقوق خود به دنبال رفتن از استقلال است. روزنامه «گاتزتا» با اعلام این خبر نوشت: استقلال دوشنبه با پیکان دیدار دارد ولی هنوز وضعیت سرمربی این تیم برای این دیدار مشخص نیست. سرمربی سابق اینتر و اودینزه در حال حاضر با تیمش تمرین نمی‌کند و این اتفاق‌ها بعد از صعود استقلال به صدر جدول بعد از چند سال بسیار عجیب و نادر است. همچنین «توتومرکاتو» نوشت فیفا وارد عمل شده است و می‌تواند به فسخ قرارداد این مربی با تیم استقلال به خاطر عدم پرداخت به موقع کمک کند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
شکست مقابل بحرین و سپس عراق، انتقادهایی را متوجه بازیکنان و کادر فنی تیم ملی کرد. انتقادهایی با این مضمون که لژیونرها انگیزه‌ای برای بازی در ترکیب تیم ملی نداشتند. این انتقادها وقتی بیشتر شد که همزمان تو برای زنیت گل زدی، طارمی برای ریوآوه و کاوه برای شارلروا. نظرت در مورد این انتخاب احتمالی چیست؟ ببینید من نه تنها با برانکو بلکه هیچ مربی دیگری اختلاف نداشتم. چقدر برای صعود تیم ملی به دور دوم انتخابی جام جهانی امیدوار باشیم؟ اگر عراق و بحرین را در دور برگشت و در تهران شکست بدهیم، می‌توانیم به راحتی صعود کنیم.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر و در هفته چهاردهم دو تیم سپاهان و شهر خودرو فردا در مشهد به مصاف هم خواهند رفت. هر تیمی که در بازی فردا پیروز شود وضعیت بهترین در صدر خواهد داشت چرا که دو تیم با اختلاف اندکی نسبت به استقلال صدرنشین قرار دارند و حتی یک بازی نیز نسبت به این تیم آبی پوش کمتر دارند و پیروزی در این بازی و بازی عقب افتاده، آن تیم را در صدر جدول قرار خواهد داد. از شهر خودرو آغاز خواهیم کرد. تیمی که هفته گذشته برابر استقلال با نتیجه ۱ بر ۰ شکست خورد، در ۱۲ بازی اخیر خود پیروزی داشته است، تساوی و شکست. شاگردان یحیی گل محمدی همچنین آمار گل زده و گل خورده را نیز به ثبت رسانده‌اند و با امتیاز ۲۳ در رده دوم جدول قرار دارند.

نظرها

اخبار بیشتر