زن عراقی که در بازی عراق - ایران جهانی شد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

زن عراقی که در بازی عراق - ایران جهانی شد!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
در میان عکس شادی طرفداران عراق بعد از پیروزی تیم ملی این کشور برابر ایران، یک عکس بیش از همه تصاویر دیگر دست به دست شده است و این تصویر، تصویر خانم مسنی است که توپ فوتبال را بالای سرش گرفته است.

برترین‌ها: در میان عکس شادی طرفداران عراق بعد از پیروزی تیم ملی این کشور برابر ایران، یک عکس بیش از همه تصاویر دیگر دست به دست شده است و این تصویر، تصویر خانم مسنی است که توپ فوتبال را بالای سرش گرفته است.

زن عراقی که در بازی عراق - ایران جهانی شد! - 2

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- سخنرانی سیدحسن نصرالله؛ دبیرکل حزب الله در مورد آخرین تحولات سیاسی لبنان و منطقه دقایقی قبل آغاز شد. دبیرکل حزب الله لبنان اظهار داشت که آمریکا به تظاهرات به عنوان ابزاری برای فشار بر ایران می‌نگرد در حالی که تظاهرات در لبنان اصلا علیه ایران نبود. دبیرکل حزب الله لبنان افزود: هدف آمریکا و اسراییل سوء استفاده از تظاهرات برای حل مشکلات خودشان است نه حل مشکلات مردم لبنان، حزب الله افتخار می‌کند که خطری برای اسراییل است. وی تصریح کرد: حکومت لبنان با مشکلاتی در زمینه مقابله با اسراییل مواجه است، حزب الله خطری برای توطئه‌های سلطه جویانه آمریکا در منطقه محسوب می‌شود و این برای ما مایه افتخار است. دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: برخی رسانه‌ها سخنان شماری از مسئولین ایرانی را تحریف کردند، سخنان اخیر یکی از مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هیچ عنوان درباره لبنان نبود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی واترپلو جوانان ایران در نخستین دیدارش از رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف کویت میزبان این مسابقات رفت. جوانان ایران با ارایه یک نمایش جانانه و با نتیجه ۱۵ بر ۷ کویت را شکست دادند و به نخستین برد خود در روز اول مسابقات دست یافتند. در پایان این دیدار حسین لاله سیاه به عنوان بازیکن برتر ایران کویت شناخته شد. برنامه تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران در مسابقات واترپلو قهرمانی جهان / کویتروز اول – پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ (۱۲ دسامبر ۲۰۱۹): ایران ۱۵ – کویت ۷روز دوم- جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۹): ایران – آموریکا (ساعت ۱۶:۱۰ به وقت محلی/ ۱۶:۴۰ به وقت تهران) روز سوم- شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۹): ایران – ایتالیا (ساعت ۹:۳۰ به وقت محلی / ۱۰:۰۰ به وقت تهران) روز چهارم – یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ (۱۵ دسامبر ۲۰۱۹): استراحتروز پنجم – دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ (۱۶ دسامبر ۲۰۱۹): ایران – مونته‌نگرو (ساعت ۱۶:۱۰ به وقت محلی / ۱۶:۴۰ به وقت تهران) اسامی بازیکنان تیم واترپلو زیر ۲۰ سال اعزامی به کویت: محمد بیاتسید علیرضا پورنگحسین لاله سیاهخشایار قره ضیاالدینامیررضا جلیل پورامید آقایی کریممهدی برزگر شریف آبادامید خسورعلی لطفیامیر علی مرادیمحمد امین حسنیپویا فاتحیمحمد حسنیکادر فنی تیم: سرپرست: علی محبسرمربی: مجید غلامیمربی: مهدی پنام تاش

نظرها

اخبار بیشتر