جمشیدی، سخنگوی ذوب آهن: معاوضه بازیکنان‌مان با استقلال؟ چنین تصمیمی نداریم؛ منصوریان برای ابقا، باید تا پایان فصل امتیازات لازم را کسب کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
جمشیدی، سخنگوی ذوب آهن: معاوضه بازیکنان‌مان با استقلال؟ چنین تصمیمی نداریم؛ منصوریان برای ابقا، باید تا پایان فصل امتیازات لازم را کسب کند

جمشیدی، سخنگوی ذوب آهن: معاوضه بازیکنان‌مان با استقلال؟ چنین تصمیمی نداریم؛ منصوریان برای ابقا، باید تا پایان فصل امتیازات لازم را کسب کند

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
سخنگوی باشگاه ذوب آهن از حمایت کامل هیئت مدیره ذوب آهن از منصوریان خبر دارد.

طرفداری- چندی پیش خبر ابقای مشروط منصوریان در ذوب آهن منتشر شد. حالا سخنگویان باشگاه ذوب آهن دوباره به این تصمیم هیئت مدیره تاکید کرده است و البته از عدم معاوضه بازیکنان تیمش با استقلال در فصل نقل و انتقال خبر داد.

به گزارش فارس، احمد جمشیدی درباره کنار گذاشته شدن زبیر نیک‌ نفس و محمد باقر صادقی از تیم فوتبال ذوب‌آهن و وضعیت این تیم اظهار داشت:

منصوریان و کادر فنی تیم تغییراتی ایجاد کرده و دو بازیکن را در اختبار باشگاه قرار داده‌اند و امیدواریم با این تغییرات و رویکرد جدیدی که در تیم است موفقیت حاصل شود و مشکلات تیم حل شود.

وی درباره دلایل کنار گذاشته شدن این بازیکنان عنوان کرد:

تمرینات تاکنون تعطیل بوده و هنوز دلیل این تصمیم منصوریان را نمی‌دانیم، ولی دلیلش هر چه که بوده است ما به آن احترام می‌گذاریم. البته امروز یا فردا این موضوع را بررسی می‌کنیم, چون هنوز نظر منصوریان را نمی‌دانیم و این دو بازیکن فقط در اختیار باشگاه قرار گرفته‌اند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

سخنگوی باشگاه ذوب‌ آهن درباره وضعیت منصوریان و اینکه به او تا نیم‌فصل فرصت داده شده است، تصریح کرد:

شرایطی را برای ادامه همکاری لحاظ کرده‌ایم و امتیازاتی که مدنظر است تا نیم‌فصل باید کسب شود تا همکاری با منصوریان تداوم پیدا کند.

جمشیدی راجع به اینکه گفته می‌شود قرار است ذوب‌ آهن و استقلال برخی بازیکنان‌شان را معاوضه کنند، به تسنیم گفت:

تاکنون هیچ حرفی در این باره رسما مطرح نشده است. این مسائل گمانه‌زنی رسانه‌هاست. ما الان در شرایطی نیستیم که بتوانیم بهترین بازیکنان‌مان را معاوضه کنیم. ما به بازیکنان اصلی‌مان نیاز داریم و علاوه بر حفظ آنها باید تیم را تقویت کنیم، نه اینکه بخواهیم تیم را با تغییرات ضعیف کنیم. اگر بازیکنی را سرمربی و کادر فنی کنار بگذارد قبول می‌کنیم، اما نه بازیکنی را معاوضه می‌کنیم و نه در این شرایط می‌فروشیم. بازیکنان ما علاقه‌مند هستند در ذوب‌ آهن بمانند و این هم منطقی است که باشگاه در این شرایط به دنبال حفظ آنها باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ببینید | محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی جنجالی ناچار به عذرخواهی از استقلالی‌ها شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
شوخی جنجالی محمدرضا احمدی گزارشگر بازی استقلال و پدیده شهر خودرو با همکارش روی تصاویر و در زمانی که هنوز مسابقه آغاز نشده بود، او را وادار به عذرخواهی از هواداران استقلال کرد.

ویدیو؛ نامزد‌های ۱۰ گل برتر ماه نوامبر بوندس لیگا (فصل ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، هفته دوم لیگ برتر بانوان باشگاه‌های ایران در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد. نتایج هفته دوم لیگ برتر دخترانگروه یک: دور اول: Wmmf مرکزی ۵ - هیات کاراته اصفهان ۱۸عقاب گرین بروجرد ۴ - باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج ۲۰دور دوم: هیات کاراته اصفهان ۱۶ - عقاب گرین بروجرد ۸Wmmf مرکزی ۴ - باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج ۲۰دور سوم: هیات کاراته اصفهان ۱۳ - باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج ۱۱عقاب گرین بروجرد ۱۱ - Wmmf مرکزی ۱۰رده بندی گروه یک:۱- هیات کاراته اصفهان ۲- باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت بسیج ۳- عقاب گرین بروجرد ۴-Wmmf مرکزیگروه دو: دور اول: خاتم اردکان ۱۱- باشگاه نیک نژاد ۱۰سپیده ۱۱ – عقاب ۱۲دور دوم: باشگاه نیک نژاد ۱۲ –سپیده ۱۰خاتم اردکان ۱۲ – عقاب ۱۱دور سوم: باشگاه نیک نژاد ۱۳– عقاب ۱۱سپیده ۷ - خاتم اردکان ۱۴رده بندی گروه دو: ۱- باشگاه نیک نژاد ۲- خاتم اردکان ۳- سپیده ۴- عقابگروه سه: دور اول: هیاتکاراتهکردستان ۱۱ - الوپرده گیلان ۱۰شهدایماکران ۱۱ - آپادانایزد ۱۲دور دوم: الوپرده گیلان۷- شهدایماکران ۱۴هیاتکاراتهکردستان ۱۲ - آپادانایزد ۱۰دور سوم: الوپرده گیلان۱۹- آپادانایزد ۵شهدایماکران ۹- هیاتکاراتهکردستان ۱۳رده بندی گروه سه:۱- هیاتکاراتهکردستان ۲- شهدایماکران ۳- الوپرده گیلان ۴- آپاداناگروه چهار: دور اول: آکادمی نریمان ۹ – هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۲دور دوم: هیات کاراته استان فارس (البرز شیراز) ۱۶ - آکادمی نریمان ۶دور سوم: هیات کاراته کبودر آهنگ ۶- هیات کاراته فارس (البرز شیراز) ۱۶رده بندی گروه چهار: ۱- هیات کاراته استان فارس (البرز شیراز) ۲- آکادمی نریمان ۳- هیات کاراته کبودر آهنگبرترین‌های هفته دوم لیگ برتر دخترانداوران برتر: خانها فاطمه گلی از اصفهان و محدثه اخوان از قمتیم برتر: هیات کاراته اصفهانتیم اخلاق: WMMF مرکزیمربی اخلاق: سحر کرجیبازیکن اخلاق: معصومه محسنیانبازیکن برتر و فنی رده امید کومیته: فاطمه نودهقان از تیم باشگاه نیک نژادبازیکن برتر کومیته رده جوانان: زینب جعفرنژاد از تیم هیات کاراته اصفهانبازیکن برتر کاتا: هانیه زارع از تیم آپاداناانتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی15 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه پرسپولیس به احتمال جدایی مهاجم این تیم واکنش نشان داد. به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، امروز (جمعه) خبری با عنوان «علیپور در آستانه جدایی از پرسپولیس» منتشر شد و از احتمال جدایی علی علیپور از باشگاه پرسپولیس با وجود درخشش در بازی مقابل ذوب‌آهن خبر داد. حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این خبر اظهار داشت: علیپور چیزی به باشگاه اعلام نکرده و در این مدت هم با انگیزه برای تیم بازی کرده است. وی افزود: این بازیکن روز گذشته هم مقابل ذوب‌آهن نمایش خوبی داشت و یک گل و یک پنالتی هم برای پرسپولیس گرفت. هیچ موردی هم پیش نیامده و علیپور با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه‌های کشور پنج شنبه شب با برگزاری ۴ مسابقه به پایان رسید و در یکی از بازی‌ها در قم، تیم افق قم در نخستین تجربه لیگ برتری خود بازنده میدان را ترک کرد. تیم افق قم در سالن پیامبر اعظم (ص) میزبان تیم ذوب آهن اصفهان، مدافع عنوان قهرمانی بود و با نتیجه ۳ بر صفر نتیجه را به حریف خود واگذار کرد تا در اولین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر والیبال زنان مغلوب شود. تیم افق قم با ترکیبی از بازیکنان بومی و غیر بومی وارد لیگ برتر والیبال بانوان شده است و باشگاه افق اعلام کرده حضور این تیم در لیگ برتر با هدف تجربه اندوزی و شروعی بر حضور قم در لیگ برتر بانوان صورت گرفته است. تیم افق قم قرار بود در هفته اول لیگ برتر والیبال بانوان در تهران به مصاف اطلس برود که این دیدار لغو شد. در لیگ برتر والیبال بانوان ۹ تیم حضور دارند که به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم دیدار می‌کنند.
طرفداریطرفداری6 ساعت قبل
طرفداری- ستاره سال‌های نه چندان دور بارسلونا و تیم ملی برزیل به تازگی مصاحبه‌ای انجام داده است که در آن برای منچسترسیتی شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان را متصور شده است. به گزارش دیلی میل؛ رونالدینیو که در بوداپست به سر می‌برد در آخرین مصاحبه خود عنوان کرده است که: رقابت‌های بسیار دشواری پیش روی منچسترسیتی است، اما پپ سرمربی فوق العاده‌ای است که ترکیبی نظیر در اختیار دارد، و به وسیله آن می‌تواند هر کاری را انجام دهد. من بازی‌های آن‌ها را به صورت کامل نگاه نمی‌کنم، و معمولا هایلایت شان را تماشا می‌کنم، اما چیزی که در همان هایلایت‌ها از منچسترسیتی می‌بینم را بسیار دوست دارم. وقتی از او راجع به نیمار و تیمش سوال شد پاسخ داد: پاری سن ژرمن هم به مانند منچسترسیتی بازکنان فوق العاده‌ای در اختیار دارد، آن‌ها هر ساله از مدعیان فتح اروپا به شمار می‌روند، چه نیمار به بارسلونا برگردد و چه برنگردد، برای من مهم این است که دوستم را خوشحال ببینم، در هر جایی که باشد. وقتی از رونالدینیو در مورد تغییرات فوتبال نسبت به دوران خودش سوال شد پاسخ داد:

نظرها

اخبار بیشتر