آتش‌زدن بانک شهر در اصفهان و به غارت بردن اموال مردم توسط چند اوباش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس

آتش‌زدن بانک شهر در اصفهان و به غارت بردن اموال مردم توسط چند اوباش

فارسخبرگزاری فارس |
عده‌ای از اوباش با دخالت در اعتراض آرام مردم در اصفهان قصد برهم زدن نظم و آرامش عمومی شهر را با وارد کردن خسارت به اماکن عمومی داشتند.

در ادامه بخوانید

نقد و بررسی مرسدس بنز جی‌ال‌اس مدل ۲۰۲۰

تابناکتابناک16 ساعت قبل

برف و باران در راه است

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این سامانه بارشی برای پنج شنبه و جمعه در بیشتر مناطق به شکل برف و باران و برای مناطق جنوبی کشور به شکل رعد و برق پیش بینی می‌شود. وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از نیمه غربی کشور، افزود: این سامانه به تدریج به بخش‌هایی از مرکز، جنوب و شمال کشور خواهد رسید. احمدی افزود: این سامانه به سمت شرق کشور حرکت می‌کند و برای ابتدای هفته آینده بخش‌هایی از شرق و شمال شرق، شاهد بارندگی خواهند بود. همچنین افزایش تدریجی دما در حد یک تا دو درجه در سایر مناطق دور از انتظار نیست. کارشناس هواشناسی ادامه داد: امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب دامنه زاگرس فعال است.

فیلم| زره‌‌پوش‌شدن بانک‌ها بعد از اعتراضات بنزینی

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

بلاتکلیفی تکنسین‌های سلامت دهان ودندان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته بعد از افتتاح پروژه‌ها دانشگاه علوم پزشکی سبزوار توسط سعید نمکی، وزیر بهداشت، چند نفر از تکنسین‌های سلامت دهان و دندان به نحوه اجرا نشدن تعهدات خدمت سه برابر تحصیل خود اعتراض کردند. با توجه به دستور وزیر بهداشت قرار بر آن بود تا تکنسین‌های سلامت دهان و دندان جذب دانشگاه علوم پزشکی شوند ولی امروز با توجه به جذب نیروهای شرکتی، تکنسین‌ها بلاتکلیف مانده‌اند. گفتنی است، مطابق مصوبه جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مقرر شده تا محل به کارگیری تکنسین‌های سلامت دهان در حوزه معاونت بهداشت در مراکز خدمات جامع سلامت به روستاییان به عنوان مراقب سلامت دهان (دستیار دندان‌پزشک) و در مناطق محروم و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر باشد. همچنین تعیین محل خدمت نیز بر عهده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.
تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
وی با بیان اینکه معیار ما در انتخابات باید انقلابی‌گری باشد نه اصولگرا و اصلاح طلب یا راست و چپ گفت: باید در انتخابات کسانی انتخاب شوند که انقلابی باشند. مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور کسانی را که به دنبال محرومیت زدایی و طرفدار محرومان و مستضعفان هستند را انقلابی و کسانی که به دنبال حقوق‌های نجومی هستند نیز ضد انقلاب دانست. ابراهیم‌پور تصریح کرد: وقایع اخیر و فتنه ۹۸ به بهانه گرانی بنزین مانند جنگ احزاب بود که دشمنان جلوی پیامبراکرم (ص) صف کشیدند. مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور خاطرنشان کرد: تفکر انقلاب اسلامی در سراسر جهان آمیخته شده و امروز نیز جریان نخبگان دانشجویی جهان با شعارهای انقلابی وجه اشتراک زیادی دارد. مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور گفت: دانشجویان باید همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و در مسیر انقلاب مراقبت زیادی داشته باشند و باید با بصیرت خود را از فتنه‌ها دور کنند.

نظرها

اخبار بیشتر