(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی
(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف

(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف

فراروخبرگزاری فرارو |
عبور و مرور اتوبوس‌های تندرو (بی آر تی) در خط خیابان ولیعصر (عج) از ایستگاه میرداماد به سمت شمال این خیابان امروز (شنبه) به دلیل بارش برف و ورود خودروهای سواری به خط ویژه اتوبوسرانی با اختلال روبه رو شد. مسافران به دلیل توقف طولانی اتوبوس‌ها مجبور به تخلیه آن‌ها و پیاده روی در ادامه مسیر شدند.
(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 0(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 1(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 2(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 3(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 4(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 5(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 6(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 7(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 8(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 9(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 10(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 11(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 12(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 13(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 14(تصاویر) اختلال در حرکت اتوبوس‌های تهران به دلیل بارش برف - 15

عکاس: محمدرضا علیمددی/ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خط تولید باتری‌های لیتیومی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرکت صبا باتری در راستای ماموریت اصلی خود که همانا توسعه سیستم‌های ذخیره ساز پیشرفته انرژی است‏، با نگاه راهبردی به جریان توسعه صنعت حمل و نقل الکتریکی به عنوان یک کلان روند صنعتی در سطح بین المللی و با درک نیاز استراتژیک این صنعت به انواع باتری‌های پرانرژی، در سال ۱۳۹۳، به راه اندازی نخستین صنعت تحقیقاتی تولیدی باتری‌های لیتیومی در کشور، از طریق انتقال و اکتساب دانش فنی تولید باتری‌های لیتیومی در انواع سیلندری و تخت اقدام کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
با وجود هشدارهایی که در مورد مصرف ترکیبی مواد و همچنین چند مصرفی داده می‌شود هنوز مشخص نیست چند درصد معتادان از چنین الگویی تبعیت می‌کنند. آنچه مشخص است این است که عوارض چنین مصرفی بالاست و حتی می‌توان افزایش مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر را به این الگوی جدید ربط داد. سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده است سال ۹۷ مرگ و میر ناشی از سوءمصرف مواد مخدر نسبت به سال ۹۶، ۲۰ درصد بیشتر شده است. هر چند یکی از دلایل اصلی مرگ و میر معتادان افزایش بیش از حد مواد مخدر است، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد مصرف ترکیبی نیز خطر اوردوز را افزایش می‌دهد. همچنین ترکیب مواد مخدر با محرک‌ها می‌تواند اثرگذاری آنها را به قدری بالا ببرد که فرد دچار اوردوز شود.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری14 ساعت قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری16 ساعت قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر