دانشگاه‌های علامه و شهید بهشتی یکشنبه تعطیل شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نامه‌نیور
  4. اجتماعی

دانشگاه‌های علامه و شهید بهشتی یکشنبه تعطیل شدند

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور |
کلاس‌های آموزشی دانشگاه‌های علامه طباطبایی و شهید بهشتی یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه جاری تعطیل شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی کلاس‌های آموزشی تمامی پردیس‌های دانشگاه اعم از پردیس عباسپور و ولنجک، یکشنبه ۲۶ آبان‌ به دلیل بارش شدید برف و صعب‌العبور بودن تردد در این منطقه به طور کامل تعطیل شدند.همچنین کلاس‌های آموزشی این دانشگاه روز شنبه ۲۵ آبان‌ماه نیز از ساعت ۱۲ ظهر به بعد به طور کامل تعطیل شده بود و دانشجویان به علت بارش سنگین برف امکان حضور در کلاس‌های آموزشی را نداشتند.همچنین دکتر فائز دین‌پرست مدیرکل روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی در خصوص فعالیت کلاس‌های آموزشی این دانشگاه به ایسنا گفت: فعالیت آموزشی و پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی یکشنبه ۲۶ آبان‌ به دلیل بارش برف و مشکلات احتمالی در تردد دانشجویان و اعضای هیات علمی و همچنین کارمندان تعطیل شده است.وی در ادامه تصریح کرد: دانشگاه علامه طباطبایی امروز شنبه نیز به دلیل بارش برف در تردد دچار مشکل شد و بسیاری از سرویس‌های این دانشگاه امکان ارائه خدمات را نداشتند.لینک کوتاهکپی لینک

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، آزاده اولیایی مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی گفت: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی بر خانواده کانابیس‌ها از جمله حشیش و گل متمرکز است. وی افزود: آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد بهزیستی، اعتیاد به هر ماده مضر از جمله سیگار را دربر می‌گیرد. وی درباره اعتیاد به گل و حشیش اظهار کرد: باور اشتباهی بین دانشجویان شکل گرفته است مبنی بر این‌که گل اعتیادآور نیست. مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور گفت: با برگزاری کمپین و ساخت کلیپ در حوزه پیشگیری از اعتیاد فعالیت داریم. بر اساس آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر، اکنون ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار مصرف‌کننده مواد مخدر در کشور وجود دارند که بالاترین مصرف مواد مخدر با بیش از ۶۶ درصد مربوط به تریاک است.
کرد آنلاینکرد آنلاین18 ساعت قبل
دادستان سقز خبر داد: عصر کرد - ایسنا/کردستان دادستان عمومی و انقلاب سقز از دستگیری مالک تالار عروسی مانگه شه و سقز خبر داد. علیرضا رضاپور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: مالک تالار عروسی مانگه شه‌و سقز که بدنبال حادثه آتش سوزی در عروسی متواری شده‌ بود، صبح امروز ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح در سقز بازداشت و تحویل مقامات قضایی شد. وی افزود: فرد نام برده به طور فعلی و به قید وثیقه در بازداشت موقت به سر می‌برد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سقز، با اشاره به اینکه در راستای صدور و اجرای حکم برای مالک تالار عروسی در سقز تا کنون حکمی در نظر گرفته نشده است بیان کرد: برای این مهم باید بعد از نظریه کارشناسی و اظهارات مالک، میزان تقصیر وی برآورد و سپس حکم نهایی صادر شود. حادثه تالار عروسی سقز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه ساعت ۹:۳۰ شب اتفاق افتاد.
خبر فوریخبر فوری21 ساعت قبل
در قانون افشای اسرار خصوصی دیگران جرم محسوب می‌شود و برای آن مجازات در نظر گرفته شده است. براساس قانون افشای اطلاعات خصوصی جرم است و قانونگذار صراحتا در ماده ۷۴۵ ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه‌ای، افشای اسرار خصوصی دیگران را جرم دانسته و مجازات آن را جزای نقدی و تا دو سال حبس در نظر گرفته است. اسرار خصوصی در قانون کشور به صورت مشخص تعریف نشده‌اند و صرفا در ماده ۸ قانون «احترام به آزادی‌های مشروع و حفظ حقوق شهروندی» نامه‌ها، عکس‌ها، نوشته‌ها و فیلم‌های خصوصی را از مصادیق بارز آن دانسته است. در قانون مصادیق اسرار خصوصی از این هم وسیع‌تر است و نسخه‌های پزشکی، احکام دادگاه‌ها و اسناد مالی و چت‌های خصوصی بین دو نفر هم شامل آن می‌شود. همچنین در قانون تهدید به انتشار چت‌های خصوصی هم جرم محسوب می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
تابناکتابناک21 ساعت قبل
با توجه به هوای آلوده این روز‌های بسیاری از شهر‌های کشور و تعطیلی مداوم مدارس و دانشگاه‌ها چگونگی کیفیت بنزین مصرفی خودرو‌ها بار دیگر یه علامت سوالی در ذهن جامعه تبدیل شده است. به گزارش «تابناک»، رضا علیزاده، دکترای مهندسی عمران محیط زیست در این باره می‌گوید: در گذشته بنزین پیرولیز یا پتروشیمیایی وارد چرخه توزیع سوخت مصرفی بنزین کشور شد؛ بنزینی که حاوی ترکیبات آروماتیکی است که علیرغم نامناسب بودن برای سوخت مصرفی خودرو‌ها می‌تواند ماده اولیه محصولات پتروشیمیایی دیگری باشد. اما آلودگی تاسف‌بار هوا در شهر‌هایی همچون تهران و کرج به حدی است که چشم و گلوی مردم را می‌سوزاند و برای تمام گروه‌های سنی خظرناک است که از نظر فنی و تخصصی لزوم انجام آزمایش و بازنگردی در کیفیت بنزین تولیدی را گوشزد می‌کند. همچنین بنزین وارداتی باید حتما در گمرک مورد آزمایش و بررسی‌های دقیق قرار گرفته و کیفیت آن با استاندارد‌های مربوطه انطباق داده شود. این کارشناس رسمی دادگستری با بیان اینکه یکی از مشخصه‌های اصلی بنزین پاک، وجود میزان کم گوگرد در آن است می‌گوید: کاهش عنصر گوگرد در بنزین موجب کاهش ذرات معلق سولفاته و دی‌اکسید گوگرد خواهدشد. همچنین کاهش گوگرد در سوخت، بهبود عملکرد مبدل‌های کاتالیزوی نصب شده بر روی اگزوز خودرو‌ها را سبب خواهد شد؛ بنابراین بالا بودن گوگرد جدای از مسمومیت این مبدل‌های کاتالیزوری موجب افزایش نشر منوکسید کربن، اکسید‌های نیتروژن و هیدوکربن‌های نسوخته نیز می‌شود. علیزاده یادآور می‌شود: ترکیب بنزین شامل هیدروکربن‌هایی است که از تقطیر نفت خام حاصل می‌شود: هیدروکربن‌های آروماتیک یا حلقوی مانند بنزن که سرطانزا بوده و در عین حال قادر هستند عدد اکتان بنزین را بالا برده و به آن کیفیت بهسوزی بهتری دهند. لذا با توجه به افزایش قابل ملاحظه آلودگی هوا که سلامت جامعه را در معرض تهدید قرار داده، پیشنهاد بررسی کیفیت بنزین مصرفی و روشنگری در خصوص میزان تطابق آن با استاندارد‌های یورو مطالبه‌ای به‌حق و جدی است که انتظار می‌رود مورد پیگیری قرار گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

تحریم‌های آمریکا را تلافی خواهیم کرد

صدا و سیما13 ساعت قبل

صادق زیباکلام در دانشگاه ایلام سخنرانی می‌کند

ایسنا1 روز قبل

علما توده مردم را به آگاهی سوق دادند، نه روشنفکران/ انقلاب اسلامی موجب پیشرفت زن‌ها شد

سینماپرس1 روز قبل

تدابیر اندیشیده‌شده برای کاهش آلودگی هوای تهران

همشهری1 روز قبل

گزارش| شمارش معکوس برای پرتنش‌ترین انتخابات الجزایر؛ رقابت ۵ نامزد برای ورود به «المرادیه» +شناسنامه

تسنیم19 ساعت قبل

غیبت سران قطر، ‌ امارات و عمان در پایتخت سعودی

اقتصاد آنلاین19 ساعت قبل

تصادف اتوبوس با ۳ دستگاه ون ۵ کشته و مجروح بر جای گذاشت

میزان‌آنلاین14 ساعت قبل

آیت‌الله اعرافی: بودجه پژوهشی کشور شرایط خوبی ندارد

تسنیم1 روز قبل

ایران آماده پیاده‌سازی برنامه‌های تولید مشترک با استرالیا است

ایلنا16 ساعت قبل

حاجیلو: همچنان استراماچونی را سرمربی می‌دانیم/ بازی بعد سرمربی و دستیاران ایتالیایی روی نیمکت هستند

فوتبالی1 روز قبل