۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. تکنولوژی
۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

همشهریخبرگزاری همشهری |
تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران، به گزارش همشهری‌آنلاین، به ویلموتس، صحبت‌های منشا، شجاعی، بیرانوند و برخی موضوع‌های دیگر اختصاص دارد:
۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 0

۲۶ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های صبح ایران

۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 2

۲۶ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های صبح ایران

۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 4

۲۶ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های صبح ایران

۲۶ آبان | مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 6

۲۶ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های صبح ایران کد خبر ۴۶۳۵۹۹

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نقد و بررسی پورشه کیمن ۷۱۸ مدل ۲۰۱۷

تابناکتابناک1 روز قبل
«پورشه کیمن ۷۱۸ / Porsche ۷۱۸ Cayman» نسل جدید از مدل کیمن یا باکستر برای پورشه است که به اختصار با نام پورشه ۷۱۸ هم شناخته می‌شود. کار تولید این نسل جدید از کیمن از سال ۲۰۱۶ کلید خورد و در میان تغییرات زیادی که در آن ایجاد کردند، مهم‌ترین تغییر، برداشتن موتور شش سیلندر خطی و گذاشتن یک موتور چهار سیلندر خطی به جای آن بود. اما پورشه توانست با وجود کاهش دادن سیلندرها، قدرت تولیدی خودرو را افزایش بدهد که این مسئله جالبی در علم بهره‌وری قدرت موتور است. در این ویدیو مدل ۲۰۱۷ از این خودرو به صورت کامل نقد و بررسی می‌شود.
خبر فوریخبر فوری17 دقیقه قبل
محققان مؤسسه مکس پلانک آلمان موفق به شناسایی بزرگترین سیاه‌چاله موجود در همسایگی کهکشان راه شیری شده‌اند. بزرگترین سیاه چاله‌ای که در همسایگی کهکشان راه شیری شناسایی شده، ۷۰۰ میلیون سال نوری با کره زمین فاصله دارد. اما در سال‌های اخیر شناسایی سیاه چاله هایی سنگین وزن امکان پذیر شده که در کهکشان‌های دور و نزدیک واقع هستند. شناسایی سیاه چاله جدید با استفاده از تلسکوپی موسوم به Very Large صورت گرفته که در مرکز کهکشان Holm ۱۵A در خوشه Abell ۸۵ واقع است. در این خوشه حدود ۵۰۰ کهکشان جای گرفته‌اند و Holm ۱۵A یکی از کهکشان‌های سبک وزن تلقی می‌شود.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: دولت در بودجه ۹۹ درآمدی از طریق واردات خودرو برای خود در نظر نگرفته است. روز گذشته لایحه بودجه سال ۹۹ به مجلس ارائه شد و با توجه به آمار و ارقام ارائه شده می‌توان به نتایجی درباره وضعیت واردات خودرو در سال آینده دست پیدا کرد. وی ادامه داد: دولت برای واردات خودرو در سال ۹۹ درآمدی پیش‌بینی نکرده است و با توجه به این قضیه به نظر می‌رسد که سال آینده واردات خودرو نداشته باشیم. با توجه به این موارد مذاکره‌ای نیز نمی‌توان برای انجام واردات در سال ۹۹ انجام داد. بر این اساس میزان درآمد حاصل از دریافت عوارض گمرکی خودرو در سال ۹۷ رقم ۲۵۰ میلیارد تومان بود که با ۶۰ درصد افت به ۱۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ رسید.
فارسفارس4 ساعت قبل
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به احتمال حضور مجدد خودروسازان خارجی در کشورمان گفت: دولت و وزارت صمت باید با گرفتن تعهدات سنگین از خودروسازان فرانسوی، چینی و کره‌ای خسران گذشته را جبران کرده تا آنها نتوانند با کوچکترین فشاری، ایران را ترک کنند. عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: بخش‌های مختلف دولت باید در زمینه سرمایه در گردش خودروسازان حمایت‌های لازم را انجام داده و در زمینه سرمایه‌گذاری در صنعت خودرو نیز اولویت ویژه‌های قائل شوند. چندی پیش ما شاهد برنامه وزارت صمت و سازمان استاندارد برای عدم تولید تعدادی خودرو بودیم که کیفیت لازم را در شرایط فعلی نداشت. این در حالی است که خودروهای جایگزین نباید قیمت فاحشی را با قیمت خودرو قبلی داشته باشد چرا که این موضوع هم می‌تواند در بازار خودرو التهاب ایجاد کند. حسینی کیا گفت: وزارت صمت باید فکری برای در اختیار قراردادن تسهیلات لازم به خودروسازان و مردم قائل شوند تا شرایط را برای خرید خودرو فراهم‌تر کند.
ایمناایمنا1 روز قبل
در ادامه شما را با مهم‌ترین دستاوردهای این شرکت فضایی و وضعیت کنونی آن آشنا می‌کنیم: مشارکت شرکت بیگلو با ناساسازمان فضایی ناسا در اوایل قرن ۲۱ ماموریت جدی برای اکتشاف مریخ داشت و به همین جهت نیازمند سکونت‌گاه‌های فضایی بود. شرکت بیگلو در سال ۲۰۰۱ برای توسعه و تحویل اولین محصولات، مشارکت با ناسا را آغاز کرد. بنابراین مهندسان بیگلو بر پایه‌های تحقیقاتی ناسا فعالیت می‌کردند؛ مشارکت شرکت بیگلو و سازمان ناسا منجر به تبادل اطلاعات و فناوری بین آن‌ها شد. این پروژه پس از موفقیت به محصول اصلی بیگلو تبدیل شد و شروع دوران تازه‌ای را در اکتشافات فضایی رقم زد. مدیران این شرکت برنامه‌ریزی کردند که پروژه BEAM در سال ۲۰۱۵ پرتاب و به ایستگاه فضایی بین المللی متصل شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش تجارت‌نیوز، روز گذشته لایحه بودجه سال ۹۹ به مجلس ارائه شد و با توجه به آمار و ارقام ارائه شده می‌توان به نتایجی درباره وضعیت واردات خودرو در سال آینده دست پیدا کرد. وی ادامه داد: دولت برای واردات خودرو در سال ۹۹ درآمدی پیش‌بینی نکرده است و با توجه به این قضیه به نظر می‌رسد که سال آینده واردات خودرو نداشته باشیم. دولت می‌توانست از طریق واردات خودرو درآمدی را کسب کند که از این منبع صرف نظر کرده است. با توجه به این موارد مذاکره‌ای نیز نمی‌توان برای انجام واردات در سال ۹۹ انجام داد. بر این اساس میزان درآمد حاصل از دریافت عوارض گمرکی خودرو در سال ۹۷ رقم ۲۵۰ میلیارد تومان بود که با ۶۰ درصد افت به ۱۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۸ رسید.

نظرها

اخبار بیشتر